Time Salvager: Michael Bay si vyhlédl nový projekt

Time Salvager: Michael Bay si vyhlédl nový projekt | Fandíme filmu
Režiséra zaujala knižní sci-fi, v níž musí zločinec cestovat do minulosti, aby zpomalil zánik lidstva. Snad Salvagera uvidíme dříve než další Transformers.

Zatím nelze přesně říct, jestli se Michael Bay po dotočení 13 Hours, jehož filmování právě probíhá, vrátí do světa Transformerů coby režisér. Bay totiž nově projevil zájem o knižní román Time Salvager od autora Wesleyho Chu a zatím není vyloučeno, že vedle produkce bude i režírovat. Jako jeden z dalších producentů se k projektu nechal zlákat Lorenzo di Bonaventura (Transformers). 

Příběh se odehrává v budoucnosti, kdy lidstvo muselo opustit Zemi, která se stala toxickou a zabydlelo se mezi hvězdami ve vnější soustavě. Hlavním hrdinou je odsouzený zločinec James Griffin-Mars, jenž je vybrán na mise, během kterých cestuje časem, aby oddálil zkázu lidského druhu. Vyslaný do minulosti musí James na Zemi získat důležité zdroje, aniž by nějak zasáhl do časové kontinuity. Přesně to se mu ale podaří během poslední výpravy, při níž zachrání vědkyni Elise Kim, která měla přijít o život. Když ji přivede do budoucnosti, oba dva čeká osud uprchlíků.

V galerii se můžete kouknout na obal knihy. 

Zdroj: The Wrap 

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu