Sin City 2: Sado-maso Rosario Dawson a Jamie Chung

Sin City 2: Sado-maso Rosario Dawson a Jamie Chung | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Promo kampaň pokračuje stále ve stejném duchu - Sex a násilí, to je to co prodává. Už chybí jen ochutnávky tvrdého alkoholu zdarma.

Muži v Sin City jsou drsní, ženy svůdné a provokativní. Platí to i pro druhý film z města hříchu, který přijde do kin už za pár týdnů. Násilí filmový svět nechává v klidu, a tak největší halo zatím vzbudil plakát s Evou Green, která (skoro) odhalila ňadra. Jenže ňadra sama o sobě, jakoby Robertu Rodriguezovi nestačila. V loňském Machetovi 2 měla Sofia Vergara na své poprsí připnuté kulomety, Rosario Dawson ze Sin City 2 se teď pro změnu předvádí v koženém S&M oblečku, kterému dominují ňadra v řetězech. Spoře oděná Jamie Chung s lukem oproti ní působí jako hotové neviňátko. Nezbývá než doufat, že si pro nás Rodriguez připravil něco víc než jen sérii stylizovaných obrázků.

Sin City 2 nás opět čeká několik povídek z města hříchu, přičemž stěžejní by měla být titulární Dáma, pro kterou se zabíjí (nebo také Ženská, pro kterou bych vraždil). V té Ava Lord (Eva Green) vyhledá pomoc svého bývalého milence, Dwighta (Josh Brolin). Ten má Avě pomoc utéct od jejího násilného manžela, Damiena Lorda (Marton Csokas), ale to ještě netuší, že Ava má postranní úmysly. Druhou povídkou je Prostě takovej normální sobotní večer. Pojednává o tom, co dělal Marv (Mickey Rourke) během událostí Toho žlutýho parchanta. Probudí se na dálnici nad městem, obklopený mrtvolami a ani za boha si nemůže vzpomenout, jak se tam dostal.

Povídka The Fat Loss se odehrává po Žlutým parchantovi a Nancy (Jessica Alba) se v ní snaží vyrovnat s Hartiganovou smrtí. A konečně je tu povídka The Long Bad Night, napsaná speciálně pro film, ve které Joseph Gordon-Levitt hraje Johnnyho, sebevědomého gamblera, který se snaží porazit největšího padoucha Sin City v jeho vlastní hře. To si ovšem vybral špatného soupeře... Dále uvidíme celou řadu známých postav z původního filmu a to už 21. srpna, kdy film vstoupí do českých a slovenských kin.

Zdroj: Collider

Galerie: 2

Sin City 2: Sado-maso Rosario Dawson a Jamie Chung | Fandíme filmu Sin City 2: Sado-maso Rosario Dawson a Jamie Chung | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu