Herci, kteří si zahráli dvě různé komiksové postavy

Herci, kteří si zahráli dvě různé komiksové postavy | Fandíme filmu
20th Century Fox / Marvel TV
Chris Evans jako Captain America a Human Torch, Ben Affleck jako Daredevil a Batman. Na to si vzpomene většina z vás. Příkladů je ale mnohem víc.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5
  6. Kapitola č.6
  7. Kapitola č.7
  8. Kapitola č.8
  9. Kapitola č.9

Nicolas Cage - Ghost Rider / Big Daddy 

Oscarový Nicolas Cage tvrdí, že se postavou Ghost Ridera snaží testovat limity hereckého přednesu. Nejsem si moc jistý, jestli je postava kaskadéra lovícího démony vhodným materiálem pro nějaké hlubokomyslné experimentování, každopádně se tenhle pekelný hrdina dočkal hned dvou filmů. Pak se postava přesunula (s jiným hercem) na televizní obrazovky a její další budoucnost je nejistá. Cage je velký komiksový fanda (za velké peníze si kdysi koupil první sešit Supermana), avšak velká superhrdinská role se mu vyhýbala. Ze Superman Lives od Tima Burtona zůstal jen dokument o tom, proč film nikdy nebyl dokončený a neklapnulo ani Cageovo angažmá ve velkém seriálovém crossoveru stanice CW. Nicméně Supermana alespoň namluvil v Teen Titans GO a v rámci animáků si střihnul také úlohu Spider-Mana Noir ve Spider-Manovi: Paralelní světy. Jeho druhou největší komiksovou rolí nicméně zůstává jednoznačně Big Daddy v Kick-Assovi.

Tady náš seznam ukončíme. Samozřejmě je to jen vrcholek ledovce a herců, kteří ztvárnili dvě nebo více komiksových rolí je víc. A rok od roku přibývají, vzhledem k tomu, že neustále přibývají také komiksové filmy. Dejte do komentářů vědět, který další herec a jeho dvě různé role se vybaví vám.

Příspěvek poprvé vyšel v roce 2013. Znovu jej připomínáme v rámci rubriky "staré ale dobré". V ní novějším čtenářům připomínáme starší tematické příspěvky, které jsou zajímavé i dnes.

« Předchozí kapitola
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu