Herci, kteří si zahráli dvě různé komiksové postavy

Herci, kteří si zahráli dvě různé komiksové postavy | Fandíme filmu
20th Century Fox / Marvel TV
Chris Evans jako Captain America a Human Torch, Ben Affleck jako Daredevil a Batman. Na to si vzpomene většina z vás. Příkladů je ale mnohem víc.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5
  6. Kapitola č.6
  7. Kapitola č.7
  8. Kapitola č.8
  9. Kapitola č.9

Hollywood už zažil éru westernů nebo svalnatých akčních hrdinů s kulometem. Aktuálně panuje doba komiksová. V posledních letech se tak spolu s rozmachem nejednou stalo, že se jeden herec objevil v několika různých komiksových rolích. Některým komiksy nastartovaly kariéru, jiné škatulka omezila. Každopádně, kdo byl v posledních letech ve světě hrdinů a zloduchů schizofrenní?

Ben Affleck - Daredevil / Batman

V roce 2003 to muselo být pro producenty filmové adaptace Daredevila pořádné zklamání, protože snímek nebyl přijat tak, jak by se na tehdejší hvězdný statut Bena Afflecka patřilo. Recenze nebyly dobré a daleko lépe si tenkrát o pár měsíců později vedli druzí X-Meni. Naštěstí to ale nebyla pro Afflecka ultimátní prohra, protože při natáčení potkal matku svých dětí Jennifer Garner. Deset let poté se Affleck ke komiksům vrátil, tentokrát coby Batman ve snímku Batman v Superman. Zpočátku řada fanoušků na tenhle casting nadávala, o pár let později zase kus Benových příznivců oplakal, když se s rolí loučil. Soudě dle tržeb a recenzí za sebou Affleck v téhhle komiksové roli zanechal také spíše rozpačité dojmy a všichni už jsou zvědaví, jak to pod maskou půjde Robertu Pattinsonovi. Když byl před několika lety Daredevil přeobsazený Charliem Coxem, dopadlo to na jedničku, tak snad podobný úspěch zaznamená i nová verze Batmana.

Další kapitola »
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu