Mandela: Long Walk to Freedom - Další upoutávky

Mandela: Long Walk to Freedom - Další upoutávky | Fandíme filmu
Idris Elba momentálně řádí jako Heimdall v Thorovi 2, ale v předoscarovém období se na něj můžeme těšit i ve výrazně náročnější roli.

S blížícím se koncem roku začíná pořádně přituhovat, a teď není řeč o počasí, ale o ambicích účastníků oscarového závodu. Právě poslední dva měsíce kalendářního roku jsou nabity řadou snímků, jejichž cílem je zisk nejprestižnějšího filmového ocenění. Jedním z vážných adeptů je i životopisný příběh jihoafrického politického vůdce – Nelsona Mandely s podnázvem Long Walk to Freedom.

Idris Elba (Pacific Rim, Thor, Ghost Rider 2) se ujal výzvy ztvárnit životní příběh muže, který se přes svou platformu nenásilného protestu dopracoval k ozbrojenému odporu vůči vládě a následně po téměř třiceti letech ve vězení až k prezidentskému křeslu. Oporou po většinu jeho života mu byla jeho manželka Winnie, kterou si zahraje Naomie Harris (Skyfall, Street Kings). Režírovat bude Justin Chadwick (Králova přízeň).

S blížící se americkou premiérou (29.11.) vypustila produkční společnost druhý oficiální trailer. Spolu s ním najdete v playlistu i na řadu scén přímo z filmu a koho zajímá pozadí vzniku samotného snímku, tak může zhlédnout více než půlhodinovou tiskovou konferenci s Idrisem a Naomie. Domácí premiéra snad bude, stejně jako v případě většiny starého kontinentu, naplánována na začátek příštího roku.

Mandela: Druhý trailer, klipy a tisková konference

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu