Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix

Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit dalších 10 obrázků
Poslední upoutávka baví, avšak ohlasy jsou slaboučké. Pusťte si to nejlepší z filmu.

Filmovou novinkou pro tento víkend je na Netflixu snímek Tvrdá odplata (Trigger Warning) s Jessicou Albou v hlavní roli. Bohužel se ukázalo, že herečka není takový tahák, jako kdysi. Už jen z nízkého počtu aktuálně dostupných recenzí je patrné, že Netflix ve film nemá takovou důvěru, aby rozesílal recenzentské kopie dopředu. A filmové weby mají spočítáno, že o snímek není takový zájem, aby se hned při premiéře musely přetrhnout a dostat hodnocení online co nejdříve.

Těch pár recenzí, co se zatím objevily, rozhodně nejde označit za nadšené. Když se pokusíme z kritik vyždímat ty nejstřízlivější pasáže, tak to vypadá, že Tvrdá odplata není vyloženě mizerná a po řemeslné stránce je vlastně jakž takž v pořádku. Jen jde o nekonečně průměrný počin, kterému chybí cokoliv zajímavého, děj a postavy jsou naprosto o ničem a pokud nejste opravdu velcí milovníci Alby nebo akčních rvaček, tak se jen obtížně hledá důvod, proč si raději na Netflixu nepustit znovu nějakou žánrovou klasiku.

Spolu s tím, jak film dorazil online, je tu ještě jedna závěrečná upoutávka, která potenciálně ukazuje to nejlepší, co byste v Tvrdé odplatě mohli vidět. Druhé video kombinuje záběry z filmu a Jessičin bojový výcvik.

Členka speciálních jednotek Parker (Jessica Alba) je v aktivní službě v zámoří, když ji zavolají zpět do rodného města s tragickou zprávou, že její otec náhle zemřel. Parker, která je nyní majitelkou rodinného baru, se znovu setkává se svým bývalým přítelem - šerifem Jessem, jeho vznětlivým bratrem Elvisem a jejich mocným otcem senátorem Swannem. Po návratu se snaží vypátrat, co se vlastně stalo jejímu otci. Hledání odpovědí se rychle zvrtne a proti hrdince se postaví násilný gang, který v jejím rodném městě řádí. Parker si není jistá, komu může skutečně věřit, a tak využije svého výcviku a ukáže se jako síla, s níž je třeba počítat. Pátrá po pravdě a snaží se napravit to, co se v okrese Swann pokazilo, s pomocí svého partnera z tajných operací a hackera Spidera a místního dealera Mikea. Dále hrají Jake Weary, Mark Webber, Anthony Michael Hall, Tone Bell a Gabriel Basso. Režíruje Mouly Surya, scénář napsali John Brancato, Josh Olson a Halley Gross. Netflix novinku uvede 21. června 2024.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 11

Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Akční Jessica Alba dorazila na Netflix | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu