Tvrdá odplata: Chvaty Jessicy Alby už klepou na dveře

Tvrdá odplata: Chvaty Jessicy Alby už klepou na dveře | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit další 4 obrázky
Netflix v posledních ukázkách láká na novou akční podívanou.

Streamovací služba Netflix v posledních týdnech sází novinky, které diváky celkem lákají. Sci-fi Atlas s Jennifer Lopez, krimi komedie Hit Man s Glenem Powellem nebo Žraloci v Paříži v žebříčcích sledovanosti docela bodují. Uvidíme, zda se k úspěchům zařadí i Tvrdá odplata (Trigger Warning)

V akční novince Jessica Alba hraje bývalou členku speciálních sil, která při návratu do rodného maloměsta odhalí nepravosti a začne je na vlastní pěst řešit. Pěst občas doplní noha nebo motorová pila, a tak se minimálně v upoutávkách zdá, že by mohlo jít o příjemný akční výplach. Nejnověji Netflix Tvrdou odplatu představil v krátkém střihovém teaseru a v klipu, kde vedle Alby vystupuje také Gabriel Basso, publiku známý ze seriálu Noční agent.

Členka speciálních jednotek Parker (Jessica Alba) je v aktivní službě v zámoří, když ji zavolají zpět do rodného města s tragickou zprávou, že její otec náhle zemřel. Parker, která je nyní majitelkou rodinného baru, se znovu setkává se svým bývalým přítelem - šerifem Jessem, jeho vznětlivým bratrem Elvisem a jejich mocným otcem senátorem Swannem. Po návratu se snaží vypátrat, co se vlastně stalo jejímu otci. Hledání odpovědí se rychle zvrtne a proti hrdince se postaví násilný gang, který v jejím rodném městě řádí. Parker si není jistá, komu může skutečně věřit, a tak využije svého výcviku a ukáže se jako síla, s níž je třeba počítat. Pátrá po pravdě a snaží se napravit to, co se v okrese Swann pokazilo, s pomocí svého partnera z tajných operací a hackera Spidera a místního dealera Mikea. Dále hrají Jake Weary, Mark Webber, Anthony Michael Hall, Tone Bell a Gabriel Basso. Režíruje Mouly Surya, scénář napsali John Brancato, Josh Olson a Halley Gross. Netflix novinku uvede 21. června 2024.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 5

Tvrdá odplata: Chvaty Jessicy Alby už klepou na dveře | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Chvaty Jessicy Alby už klepou na dveře | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Chvaty Jessicy Alby už klepou na dveře | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Chvaty Jessicy Alby už klepou na dveře | Fandíme filmu Tvrdá odplata: Chvaty Jessicy Alby už klepou na dveře | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu