Michael: Natáčení začíná, koukněte na novou fotku

Michael: Natáčení začíná, koukněte na novou fotku | Fandíme filmu
Antoine Fuqua
Zobrazit další 1 obrázek
Jacksonův představitel Jaafar Jackson se ukázal v kostýmu.

Dnes, v pondělí 22. ledna, začíná natáčení snímku Michael, celovečerního životopisného bijáku o tzv. „králi popu“, Michaelu Jacksonovi. Zatím nemáme nejmenší představu, jaký film bude. Jestli Jacksonovi dědicové dovolí, aby snímek pořádně zkoumal i kontroverzní stránky zpěvákova života. Jestli Antoine Fuqua, režisér v jehož kariéře převažují pásově vyráběné akčňáky a kriminálky, dokáže natočit procítěné charakterní drama. A jestli dosavadní neherec Jaafar Jackson zvládne ztělesnit svého strýce.

Jedna věc se nicméně už teď zdá být jistá. Jaafar zřejmě nebude mít problém vykreslit Michaelovu pohybovou stránku. Minimálně to naznačuje nová fotografie, spolu s níž mladý herec oznámil start natáčení. Fotku najdete dole v galerii.

Hlavní roli ztvární Jafaar Jackson, Michaelův synovec, jenž produkci zaujal schopností strýce hodně připomínat. Mladého Michaela hraje Juliano Krue Valdi. Jako režisér byl angažovaný Antoine Fuqua. Z producentské pozice Michaela připravuje Graham King, podepsaný také pod hit Bohemian Rhapsody. Scénář napsal John Logan. Dle oficiálního stanoviska produkce se máme dočkat Jacksonovy oslavy, stejně jako unikátního nového vhledu do jeho života.

Vyprávění mělo začít během pozdější fáze Jacksonova života a ve vzpomínkách se vracet k jeho dospívání, které pomáhalo ukovat jeho talent a pracovní morálku. Zároveň v té době zřejmě drsný otec a život v šoubyznysu výrazně narušili Michaelovo duševní zrání. Snímek se údajně pokusí vykreslit komplexní Jacksonův portrét, od úspěchů s rodinnou skupinou The Jackson 5, až po status největší hudební ikony planety. Zároveň by se ale údajně nemělo vyprávění vyhýbat složitým tématům, jako jsou zpěvákova smrt, zneužívání sedativ a nařčení z pedofilie. Určité pochyby k tomuto tvrzení lze mít vzhledem k tomu, že se na přípravě snímku podílí protektivní správci Jacksonovy pozůstalosti. Datum premiéry je stanoveno na 17. dubna 2025.

Titulní foto je starší zákulisní fotka s Jaafarem

Zdroj: Jaafar Jackson

Galerie: 2

Michael: Natáčení začíná, koukněte na novou fotku | Fandíme filmu Michael: Natáčení začíná, koukněte na novou fotku | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu