New Police Story 2: Jackie Chan se vrací ke svojí nejslavnější značce

New Police Story 2: Jackie Chan se vrací ke svojí nejslavnější značce | Fandíme filmu
JCE Movies Limited
Série, která pomáhala ustanovit Chana jako globální hvězdu, se ještě jednou vrací.

Mladší diváci možná Jackieho Chana znají hlavně díky Křižovatce smrti a Rytířům ze Šanghaje. Hvězdný status akční legendy je nicméně už od 70., 80. a 90. let vystavený primárně na třech značkách: Legendě o opilém mistrovi, Božské relikvii a především Police Story.

Vyšetřovatelská série původně nabízela Jackieho klasický mix akce a humoru. Poprvé odstartovala už v roce 1985 a následně vznikla slušná řádka pokračování. V roce 2004 Chan natočil podstatně ponuřejší restart New Police Story. Jde o zcela samostatný film, avšak využití názvu „Police Story“ jasně signalizuje, jak je značka v Jackieho kariéře významná. A to dokonce tak, že vznikl ještě snímek Police Story 2013, kde opět Chan hraje úplně jinou postavu a znovu jde o kompletně samostatný restart.

Momentálně se připravuje New Police Story 2, novinka navazující na film z roku 2004. Pro tuto chvíli o připravovaném snímku nevíme mnoho. Spolu s Chanem se vrací Nicholas Tse, jenž už v prvním filmu ztvárnil Franka Cheng Siu-funga – parťáka ústředního inspektora Chana Kwok-winga (Jackie Chan). Chan film produkuje a podle svých slov nemohl odolat volání svojí ikonické značky. Druhým lákadlem je prý pro Jackieho to, že snímek zrežíruje sám Nicholas Tse. Bude to jeho celovečerní debut.

Foto: New Police Story (2004)

Zdroj: The Hollywood Reporter

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest