Joker 2: Natáčení začalo, venku je první fotografie

Joker 2: Natáčení začalo, venku je první fotografie | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 1 obrázek
Joaquin Phoenix se pro znovushledání s diváky vyfikne.

Tak se příznivci dočkali. Zhruba po třech letech od premiéry veleúspěšného Jokera začíná natáčení pokračování nazvaného Joker: Folie à Deux. Před několika hodinami to oznámil přímo režisér Todd Phillips. Ten na svém Instagramu spolu s oznámením sdílel také první fotografii, na níž je Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) holen. Na první pohled se zdá, že někým v uniformě, takže asi sledujeme Fleckův život za mřížemi. Dlouhé vlasy snad zůstaly, stejně jako pohublé tělo, jež bylo v prvním filmu ikonickému padouchovi vlastní. Fotografii najdete dole v galerii.

Joker: Folie à deux podle nepotvrzených zvěstí má být muzikálem. Děj má být zasazený do prostředí ústavu Arkham, kde je Arthur Fleck zavřený. Zřejmě právě tam potká Harley Quinn, jež v komiksech vystupuje jako jeho doktorka, kterou Joker postupně manipuluje, týrá a má s ní pokřivený milostný vztah. Scénář filmu píše Todd Phillips, který pokračování zrežíruje, stejně jako první film. Joaquin Phoenix se vrací v hlavní roli. Harley Quinn hraje Lady Gaga, vrací se Zazie Beetz jako Sophie Dumond. Do nové role byli obsazení Brendan Gleeson, Catherine Keener, Harry Lawtey a Jacob Lofland. Podtitul snímku je medicínský termín, kterým se označuje „sdílenou psychózu“, tedy psychiatrický syndrom, při němž se bludy přenášejí z jednoho člověka na druhého. Datum premiéry je stanoveno na 3. října 2024.

Titulní foto je ilustrační, z prvního Jokera

Zdroj: Todd Phillips

Galerie: 2

Joker 2: Natáčení začalo, venku je první fotografie | Fandíme filmu Joker 2: Natáčení začalo, venku je první fotografie | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu