Jeanne Du Barry: Nový pohled na Johnnyho Deppa v roli Ludvíka XV.

Jeanne Du Barry: Nový pohled na Johnnyho Deppa v roli Ludvíka XV. | Fandíme filmu
Why Not Productions
Zobrazit další 2 obrázky
Historická novinka s Deppem v jedné z hlavních rolí se chystá do českých kin.

Magazín Deadline v listopadu přinesl zprávu, podle níž historický snímek Jeanne Du Barry postupně rozprodává mezinárodní distribuční zpráva. Pozitivní zprávou pro fanoušky historie či Johnnyho Deppa je, že snímek byl zakoupený i pro uvedení v Česku. Natáčení probíhalo v létě ve Versaille a na dalších místech Francie, aktuálně běží postprodukce. To znamená, že téměř jistě bude film k vidění v příštím roce. Pro Deppa je Ludvík XV. první filmovou rolí po několikaleté pauze, v níž podstatný čas plnila soudní řízení. Dole v galerii najdete novou fotografii, která ukazuje, jak bude Depp v roli francouzského panovníka vypadat.

Snímek je volně inspirovaný životem Jeanne du Barry. Věrná milenka Ludvíka XV. se narodila v chudobě. V touze po kultuře a požitcích se díky svojí inteligenci a půvabu dokázala pozvolna vyšplhat po společenském žebříčku. Nakonec se stala Ludvíkovou nejoblíbenější společnicí. Aniž by tušil, že je to kurtizána, získává panovník díky novému vztahu opět chuť do života. Dvojice se bláznivě zamiluje a navzdory všem zvyklostem je Jeanne přestěhována do Versailles, kde její příjezd vyvolá skandál.

Dále hrají Benjamin Lavernhe, Pierre Richard, Melvil Poupaud, Noémie Lvovsky, Pascal Greggory a India Hair. Roli Jeanne du Barry hraje Maïwenn, která je zároveň scenáristkou a režisérkou filmu. První fotku vidíte na titulce.

Foto: Why Not Productions

Zdroj: Deadline

Galerie: 3

Jeanne Du Barry: Nový pohled na Johnnyho Deppa v roli Ludvíka XV. | Fandíme filmu Jeanne Du Barry: Nový pohled na Johnnyho Deppa v roli Ludvíka XV. | Fandíme filmu Jeanne Du Barry: Nový pohled na Johnnyho Deppa v roli Ludvíka XV. | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest