Equalizer 3: Akčňák Denzela Washingtona nabírá obsazení

Equalizer 3: Akčňák Denzela Washingtona nabírá obsazení | Fandíme filmu
Columbia/Sony
Zobrazit další 2 obrázky
Ochránce bezbranných ze sousedství se na stará kolena vypravil na dovolenou do Itálie.

V říjnu začalo na Italském Amalfitánském pobřeží natáčení snímku Equalizer 3. V tom se Denzel Washington vrátil jako Robert McCall, bývalý mariňák, který na stará kolena v tichosti pomáhá tam, kde se rozmůže bezpráví. Momentálně už by štáb měl mít v regionu hotovo a chystá se na další lokaci. Čerstvě oznámil další členy obsazení.

V blíže nespecifikovaných rolích se připojili Eugenio Mastrandrea (From Scratch), Remo Girone (Ford v Ferrari), Sonia Ammar (Vřískot), Daniele Perrone (Baaria), Andrea Scarduzio (Mission: Impossible Odplata - První část) a Andrea Dodero (Blocco 181). Už v říjnu se připojila také Gaia Scodellaro. Italskou herečku můžete znát ze seriálu Ty, já a apokalypsa.

Po Amalfitánském pobřeží se štáb chystá začátkem prosince do Neapole a v lednu natáčení vyvrcholí v Římě. Zatím můžeme jen spekulovat, zda si McCalla našly potíže během dovolené v Itálii, anebo se do ní cíleně vypravil, aby tam vyřešil nějaký konkrétní problém.

Equalizera 3 režíruje Antoine Fuqua, scénář napsal Richard Wenk, datum premiéry je stanovené na 1. září 2023. Equalizer je původně televizní seriál z 80. let, který následně inspiroval celovečerní filmy s Washingtonem. Ten hraje Roberta McCalla, bývalého mariňáka, který se snaží žít nenápadným životem, ale když se v jeho sousedství rozmůže bezpráví, tak mu to nedá a bere spravedlnost do vlastních rukou. Druhou hlavní roli ve třetí části série dostala Dakota Fanning.

Foto je ilustrační, předchozí díl série

Zdroje: Deadline I, II

Galerie: 3

Equalizer 3: Akčňák Denzela Washingtona nabírá obsazení | Fandíme filmu Equalizer 3: Akčňák Denzela Washingtona nabírá obsazení | Fandíme filmu Equalizer 3: Akčňák Denzela Washingtona nabírá obsazení | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest