The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce

The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit dalších 9 obrázků
Akční snímek od režisérů Avengers představil novou výbušnou ukázku a sadu plakátů s hlavními postavami.

Doba do premiéry nejdražšího filmu od Netflixu se zkracuje. The Gray Man bude uvedený už 22. července, kdy se konečně dozvíme, jak moc Hollywood tentokrát bude respektoval skutečnou geografii České republiky. Jestli pro jednou všechno najdeme na svém místě, anebo se kupříkladu hned za Prahou budou tyčit Alpy, podobně, jako tomu bylo před lety v xXx s Vinem Dieselem.

Nejnovější upoutávka je jednou konkrétní akční scénou The Gray Mana, kde se agenti Court Gentry (Ryan Gosling) a Lloyd Hansen (Chris Evans) poprvé střetávají tváří v tvář. Oni dva a Evansův slizký knírek. Úvod se ještě odehrává v jakémsi zaměnitelném interiéru, který by klidně mohl být dekorací postavenou ve studiu. Ani akce není nijak ohromující, u dvousetmilionového filmu by možná člověk čekal o něco intenzivnější rvačku. Ale jakmile se ústřední dvojka pustí do křížku, je zážitek díky nezpochybnitelnému charismatu obou pánů okamžitě o třídu lepší. A výhled na střechy už je následně rozpoznatelně pražský.

Poslední ukázku doplňuje ještě sada plakátů, díky které si dole v galerii můžete prohlédnout všechny ústřední postavy filmu.

Hlavním hrdinou snímku je Court Gentry (Gosling), alias Sierra Six, agent CIA, kterého si organizace vyhlédla ve federální káznici. Šéf agentury Donald Fitzroy (Billy Bob Thornton) jej rekrutoval jako tichého zabijáka. Oficiálně neexistuje, proto se mu přezdívá Šedý muž. Šedý muž je tajemnou postavou s tajnou minulostí. Je tak trochu „duch“. Minimalista, jehož úkolem je splynout s davem. Pokud je to nezbytné, zlikviduje svůj cíl a tiše zmizí. Zkušený lovec se však sám stává kořistí, když náhodou odkryje špinavá tajemství CIA a zaplete se tak do mezinárodní konspirace.

Po stopách Sierra Six je vyslaný jeho bývalý kolega Lloyd Hansen (Chris Evans), agent utržený ze řetězu, sociopat, který se nezastaví před ničím. Pomocnou ruku hrdinovi naštěstí podá Dani Miranda (Ana de Armas), poctivá agentka, která se do celé konspirace zaplete. Regé-Jean Page hraje Carmichaela, naopak daleko méně jednoznačného agenta, který číhá v temnotách. Ve vedlejších rolích vystupují Jessica Henwick, Alfre Woodard, Wagner Moura, Julia Butters, Callan Mulvey, Michael Gandolfini nebo DeObia Oparei.

Snímek vychází z knižní předlohy Marka Greaneyho, snímek zrežírovali bratři Russoovi, kteří jej také napsali, společně se Stephenem McFeelym a Christopherem Markusem. Datum premiéry je na Netflixu stanoveno na 22. července.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 10

The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce | Fandíme filmu The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce | Fandíme filmu The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce | Fandíme filmu The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce | Fandíme filmu The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce | Fandíme filmu The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce | Fandíme filmu The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce | Fandíme filmu The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce | Fandíme filmu The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce | Fandíme filmu The Gray Man: Gosling a Evans se kočkují v Praze v nové upoutávce | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest