The Gray Man: Nejdražší film od Netflixu trhá Prahu na kusy – je tu trailer

The Gray Man: Nejdražší film od Netflixu trhá Prahu na kusy – je tu trailer | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit dalších 5 obrázků
Režiséři Avengers: Endgame udělali z Kapitána Ameriky padoucha, ale Ryan Gosling se nedá.

Bratři Russoovi dostali po svém marvelovském úspěchu volnou ruku. Hollywood se předhání v tom, kdo jim dá širší pole působnosti. Zatím se nejvíc rozmáchl Netflix, jenž pádům dopřál 200 milionů na snímek The Gray Man, což je dosud uváděno jako nejvyšší rozpočet, jaký kdy streamovací společnost za jeden film zaplatila.

Špionážní střet agentů v podání Ryana Goslinga (Bláznivá, zatracená láska, Drive) a Chrise Evanse (Captain America) má pro našince příjemný bonus, protože se z velké části natáčelo v Česku. V nově zveřejněném traileru si tak můžete užít destrukci pražských ulic. Na frak dostávají Náměstí Jana Palacha či Náměstí Republiky. Své si užije také typická pražská tramvaj. Upoutávku si můžete přehrát níže, dole v galerii pak najdete nejnovější plakáty a fotky.

Hlavním hrdinou snímku je Court Gentry (Gosling), alias Sierra Six, agent CIA, kterého si organizace vyhlédla ve federální káznici. Šéf agentury Donald Fitzroy (Billy Bob Thornton) jej rekrutoval jako tichého zabijáka. Oficiálně neexistuje, proto se mu přezdívá Šedý muž. Šedý muž je tajemnou postavou s tajnou minulostí. Je tak trochu „duch“. Minimalista, jehož úkolem je splynout s davem. Pokud je to nezbytné, zlikviduje svůj cíl a tiše zmizí. Zkušený lovec se však sám stává kořistí, když náhodou odkryje špinavá tajemství CIA a zaplete se tak do mezinárodní konspirace.

Po stopách Sierra Six je vyslaný jeho bývalý kolega Lloyd Hansen (Chris Evans), agent utržený ze řetězu, sociopat, který se nezastaví před ničím. Pomocnou ruku hrdinovi naštěstí podá Dani Miranda (Ana de Armas), poctivá agentka, která se do celé konspirace zaplete. Regé-Jean Page hraje Carmichaela, naopak daleko méně jednoznačného agenta, který číhá v temnotách. Ve vedlejších rolích vystupují Jessica Henwick, Alfre Woodard, Wagner Moura, Julia Butters, Callan Mulvey, Michael Gandolfini nebo DeObia Oparei.

Snímek vychází z knižní předlohy Marka Greaneyho, snímek zrežírovali bratři Russoovi, kteří jej také napsali, společně se Stephenem McFeelym a Christopherem Markusem. Datum premiéry je na Netflixu stanoveno na 22. července.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 6

The Gray Man: Nejdražší film od Netflixu trhá Prahu na kusy – je tu trailer | Fandíme filmu The Gray Man: Nejdražší film od Netflixu trhá Prahu na kusy – je tu trailer | Fandíme filmu The Gray Man: Nejdražší film od Netflixu trhá Prahu na kusy – je tu trailer | Fandíme filmu The Gray Man: Nejdražší film od Netflixu trhá Prahu na kusy – je tu trailer | Fandíme filmu The Gray Man: Nejdražší film od Netflixu trhá Prahu na kusy – je tu trailer | Fandíme filmu The Gray Man: Nejdražší film od Netflixu trhá Prahu na kusy – je tu trailer | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest