Moonfall: Pusťte si pětiminutový úvod filmu ve stylu Gravitace

Moonfall: Pusťte si pětiminutový úvod filmu ve stylu Gravitace | Fandíme filmu
Lionsgate
Zobrazit další 2 obrázky
Katastrofický snímek o pádu Měsíce na Zemi se vytasil s dlouhou ochutnávkou.

Už za měsíc a půl uvidíme Měsíc v kinech padat. Střemhlav „dolů“, na Zemi. Ve snímku Moonfall, novém katastrofickém bijáku od mistra žánru Rolanda Emmericha. Už jsme tu měli trailer, kde jsme mohli vidět, jakou destrukci působí klesání naší oběžnice přímo tady, na naší planetě. Teď je tu nová ukázka, která se celá odehrává ve vesmíru.

Nové pětiminutové video nabízí divákům kompletní úvod filmu a hodně připomíná úvod sci-fi Gravitace. Také se nacházíme těsně na orbitu, také sledujeme kosmonauty, kteří kvůli údržbě vystoupili do volného prostoru, kde je následně něco zasáhne. Tentokrát je to jakýsi černý „sci-fi bordel“, něco jako roj nanobotů, či něco podobného, co zjevně bude zodpovědné. Také se nám představují Patrick Wilson a Halle Berry jako ústřední hrdinové, takže tu máme všechno hezky pohromadě. Užijte si upoutávku.

Ve snímku Moonfall záhadná síla vychýlí Měsíc z jeho oběžné dráhy kolem Země a pošle jej vstříc zničit život, tak jak jej známe. Do nárazu zbývají týdny, svět je na pokraji zkázy a manažerka z NASA a bývalá astronautka Jo Fowler (Halle Berry) je přesvědčená, že ví, jak nás všechny zachránit. Věří jí ale jen jeden astronaut z její minuosti (Patrick Wilson) a příznivec konspiračních teorií K.C. Houseman (John Bradley). Skupina nepravděpodobných hrdinů se vydává na poslední zoufalou misi do vesmíru. Všechny své milované zanechají dole na Zemi, jen aby zjistili, že Měsíc není tím, co jsme si dosud mysleli.

Režíruje Roland Emmerich. V hlavních rolích hrají Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peña, Donald Sutherland nebo Charlie Plummer. Datum české premiéry je stanoveno na 3. února 2022.

Podklady a foto: Lionsgate

Galerie: 3

Moonfall: Pusťte si pětiminutový úvod filmu ve stylu Gravitace | Fandíme filmu Moonfall: Pusťte si pětiminutový úvod filmu ve stylu Gravitace | Fandíme filmu Moonfall: Pusťte si pětiminutový úvod filmu ve stylu Gravitace | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest