Finch: Závěrečná upoutávka pro hladivou sci-fi se psem a robotem

Finch: Závěrečná upoutávka pro hladivou sci-fi se psem a robotem | Fandíme filmu
Apple TV+
Zobrazit další 1 obrázek
Novinka s Tomem Hanksem je za rohem, recenzenti slibují hřejivý zážitek.

Je to tady. Už 5. listopadu nabídne Apple TV+ novou postapokalyptickou sci-fi Finch. V té Tom Hanks hraje osamělého muže, kterému v pustině bez lidí dělají společnost pouze robot a pes. Zámořští novináři už měli příležitost snímek vidět a i když nejásají, jsou v zásadě pozitivní. Mluví se o tom, že snímek v řadě aspektů vlastně jen připomíná svoje starší a lepší předobrazy, nicméně Hanskův srdečný výkon dělá z Finche ve finále příjemnou podívanou. Ještě než si budeme moci udělat vlastní obrázek, je tu závěrečná upoutávka, kde Hanks za doprovodu záběrů z filmu své nejnovější dobrodružství blíže představuje.

Hanks ve snímku hraje muže jménem Finch, robotického inženýra a jednoho z mála lidí, kteří přežili kataklyzmickou sluneční událost, jež změnila svět v pustinu. Finch žil po celou dekádu v podzemním bunkru, kde si zbudoval vlastní svět. Ten svět sdílí se svým psem, Goodyearem. Právě kvůli němu postavil sofistikovaného robota, aby se měl o psa kdo postarat, až už toho sám nebude schopný. Trio ve vydává na strastiplnou cestu po pustém americkém západě, kde se Finch snaží svému výtvoru ukázat radost a úžas, které s sebou přináší život. Robota si zahrál Caleb Landry Jones, snímek natočil Miguel Sapochnik.

Podklady a foto: Apple

Galerie: 2

Finch: Závěrečná upoutávka pro hladivou sci-fi se psem a robotem | Fandíme filmu Finch: Závěrečná upoutávka pro hladivou sci-fi se psem a robotem | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest