The Matrix Resurrections bude humornější, než dosavadní díly

The Matrix Resurrections bude humornější, než dosavadní díly | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 1 obrázek
K tomu jsou tu Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss na nové fotce.

V traileru pro chystaný The Matix Reusrrections si diváci nemohli nevšimnout momentu, kdy Neo sedí ve vaně a má na hlavě kachničku. To tak docela nepůsobí jak styl, na nějž bychom byli u Matrixu zvyklí.

V rozhovoru to potvrzuje Yahya Abdul-Mateen II, jenž byl obsazený do role mladšího Morphea. V rozhovoru pro magazín GQ uvedl, že větší důraz na humor je záměrný, a že novinka se bude od dosavadní trilogie tónem lišit.

Yahyova slova potvrzují starší zprávy z testovacích projekcí, které taktéž hovořily o tom, že snímek bude víc meta, bude mít větší nadhled, odlišný styl a potenciálně bude svým novým pojetím diváky rozdělovat.

Na jednu stranu je dobře, že režisérka Lana Wachowsky nechce zůstat zaseknutá na místě, na druhou stranu se část fanoušků může reálně bát, že s novým stylem na ně nový Matrix už nebude působit jako Matrix. Tak uvidíme, nakolik se to podaří vybalancovat.

Dole v galerii najdete nejnovější fotku.

The Matrix Resurrections je pokračováním příběhu ustanoveném v prvním Matrixu. Znovu se v něm scházejí Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss jako filmové ikony Neo a Trinity. Jejich příběh se rozšiřuje, vrací se do Matrixu, tentokrát dokonce ještě hlouběji do králičí nory. Nové dobrodružství, z něhož zůstává rozum stát, bude mít akci epických rozměrů a je zasazené do povědomého, nicméně ještě provokativnějšího světa, kde je realita ještě subjektivnější než kdykoliv předtím a vše, co musíte udělat pro to, abyste dokázali vidět pravdu, je osvobodit vaší mysli.

Dvacet let po prvním filmu se vrací série, jež pomáhala definovat popkulturu přelomu století, aby pokračovala v původním filmu a rozšiřovala jej. The Matrix zůstává v obecném povědomí jako snímek, který změnil náš pohled na film i realitu jako takovou. Spolu se svojí přelomovou akcí a vizuálními efekty pomáhal prošlapat cestu pro filmy, jež následovaly.

The Matrix Resurrections režíruje Lana Wachowski. V hlavních rolích Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Neil Patrick Harris, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff, Priyanka Chopra Jonas, Daniel Bernhardt, Christina Ricci nebo Telma Hopkins. Datum české premiéry je stanovené na 23.12. 2021.

Foto: Warner Bros.

Zdroj: GQ

Galerie: 2

The Matrix Resurrections bude humornější, než dosavadní díly | Fandíme filmu The Matrix Resurrections bude humornější, než dosavadní díly | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest