Ambulance: Smrtící úprk sanitkou v akčním traileru na novinku Michaela Baye

Ambulance: Smrtící úprk sanitkou v akčním traileru na novinku Michaela Baye | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 6 obrázků
Jake Gyllenhaal ujíždí jako smyslů zbavený z loupeže záchrankou a vzadu má raněného.

Michael Bay svůj poslední snímek, 6 underground: Tajné operace, uvedl na Netflixu a nedopadlo to příliš dobře. Recenze byly spíše negativní a ani diváci se k obrazovkám nijak nehrnuli, kvůli čemuž se streamovací společnost rozhodla neobjednat pokračování. Svůj další film točí Bay opět pro kina, tak doufejme, že to znamená, že tentokrát měl nad sebou o něco přísnější producentskou ruku.

Naděje tu je, protože minimálně trailer se pro snímek Ambulance podařilo sestříhat poutavý. V remaku dánské předlohy sledujeme dva muže, kteří prchají z bankovní loupeže a cestou se pokazí vše, co se pokazit může. Z toho rychle vzejde divoká honička s policií, při níž dvojka prchá v naložené sanitce. Předkládané záběry v sobě mají onu známou těkavou kinetickou energii, na níž jsme z Bayových filmů zvyklí. Nechybí impozantní kroužení kamerou, stříkající voda, svištící helikoptéry, výbuchy, přestřelky a napjatá atmosféra. Tentokrát to navíc vypadá, že se nikdo nebude křečovitě pitvořit. Tak že by Michael po delší době opět natočil něco, co sedne větší části publika? Záležet bude především na zběsilosti střihu, tak snad trailery nejsou to nejpoklidnější, co v kinech uvidíme.

V hlavních rolích vystupují Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II a Eiza González. Oficiální synopse říká: Will Sharp (Abdul-Mateen II) je válečný veterán, který se zoufale snaží sehnat 231 tisíc dolarů na operaci svojí ženy. Požádá o pomoc svého adoptivního bratra Dannyho (Gyllenhaal). Kariérní kriminálník jej namísto půjčky přesvědčí k tomu, aby s ním uloupil z banky 32 milionů dolarů. V momentě, kdy dvojice při loupeži postřelí losangeleského policistu, se všechno pokazí. Pánové utíkají v ambulanci, v níž jako rukojmí drží umírajícího policistu a záchranářku (Gonzalez). Datum české premiéry je stanoveno na 17. února 2022.

Podklady a foto: Universal Pictures

Galerie: 7

Ambulance: Smrtící úprk sanitkou v akčním traileru na novinku Michaela Baye | Fandíme filmu Ambulance: Smrtící úprk sanitkou v akčním traileru na novinku Michaela Baye | Fandíme filmu Ambulance: Smrtící úprk sanitkou v akčním traileru na novinku Michaela Baye | Fandíme filmu Ambulance: Smrtící úprk sanitkou v akčním traileru na novinku Michaela Baye | Fandíme filmu Ambulance: Smrtící úprk sanitkou v akčním traileru na novinku Michaela Baye | Fandíme filmu Ambulance: Smrtící úprk sanitkou v akčním traileru na novinku Michaela Baye | Fandíme filmu Ambulance: Smrtící úprk sanitkou v akčním traileru na novinku Michaela Baye | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu