The Matrix Resurrections: Obsazení v obsáhlém videu rozebírá historii celé série

The Matrix Resurrections: Obsazení v obsáhlém videu rozebírá historii celé série | Fandíme filmu
Warner Bros.
Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss i další herci rozebírají důležitost dosavadní matrixovské trilogie.

Dlouho jsme tu neměli žádné novinky o The Matrix Resurrections, pokračování Matrixu, které se po zveřejnění traileru stalo jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku. Prozatím bohužel nepřicházejí nové fotky, rozhovory a už vůbec ne trailer, a tak prozatím musíme vzít zavděk alespoň novým (poměrně dlouhým) videem, kde se zástup herců z nového filmu vyjadřuje k dosavadní historii série.

Tu a tam má na sobě někdo kostým, nebo přinejmenším můžeme vidět, jakou má ve filmu vizáž. Krom toho tu a tam zahlédneme kus kulis nebo rekvizit. Jinak je opravdu video nostalgickým výletem do minulosti, kdy se herci rozpomínají na to, jaký měla značka vliv na kinematografii, nebo vliv na ně samotné. Tady je celé video:

The Matrix Resurrections je pokračováním příběhu ustanoveném v prvním Matrixu. Znovu se v něm scházejí Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss jako filmové ikony Neo a Trinity. Jejich příběh se rozšiřuje, vrací se do Matrixu, tentokrát dokonce ještě hlouběji do králičí nory. Nové dobrodružství, z něhož zůstává rozum stát, bude mít akci epických rozměrů a je zasazené do povědomého, nicméně ještě provokativnějšího světa, kde je realita ještě subjektivnější než kdykoliv předtím a vše, co musíte udělat pro to, abyste dokázali vidět pravdu, je osvobodit vaší mysli.

Dvacet let po prvním filmu se vrací série, jež pomáhala definovat popkulturu přelomu století, aby pokračovala v původním filmu a rozšiřovala jej. The Matrix zůstává v obecném povědomí jako snímek, který změnil náš pohled na film i realitu jako takovou. Spolu se svojí přelomovou akcí a vizuálními efekty pomáhal prošlapat cestu pro filmy, jež následovaly.

The Matrix Resurrections režíruje Lana Wachowski. V hlavních rolích Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Neil Patrick Harris, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff, Priyanka Chopra Jonas, Daniel Bernhardt, Christina Ricci nebo Telma Hopkins. Datum české premiéry je stanovené na 23.12. 2021.

Podklady a foto: Warner Bros.

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest