Želvy Ninja: Chystá se nový hraný film

Želvy Ninja: Chystá se nový hraný film | Fandíme filmu
Krom nového animovaného snímku vzniká také další hraný snímek s oblíbenými Teenage Mutant Ninja Turtles.

Zhruba před rokem jsme se dozvěděli, že se připravuje nový animovaný filmŽelvami Ninja. Novinku jako producenti chystají Seth Rogen a Evan Goldberg. O snímku zatím víme prakticky jen to, že by měli být hrdinové tentokrát opravdu teenageři. Jenže to není všechno. Paralelně s animovaným projektem je v přípravě ještě další hraný celovečerák

A rovnou se dozvídáme, kdo snímek napíše. Do díla se pustí Colin Jost a jeho bratr Casey Jost. Ani jeden z nich zatím nemá žádné výrazné filmové schopnosti, Colin hodně psal pro skečovou show Saturday Night Live. Snímek opět produkuje Michael Bay, nicméně zatím není tak docela zřejmé, zda film bude nějak navazovat na snímky z let 2014 a 2016, kde vystupovali digitální želváci a Megan Fox v roli April O'Neil.

Želvy Ninja vznikly na začátku 80. let. Tehdy je Kevin Eastman a Peter Laird vymysleli jako parodii na drsné komiksy tehdejší doby, jako byl třeba Daredevil. Počáteční komiksy byly také celkem drsné a temné. Teprve později začaly vznikat komiksy vhodné i pro mladší čtenáře, nejrůznější hračky, animované seriály a celovečerní filmy. Na počátku 90. let vznikly hrané snímky s herci v kostýmech v rolích želváků. V roce 2007 dorazil celovečerní animák nazvaný jednoduše TMNT (Teenage Mutant Ninja Turtles) a potom jsme mohli vidět dva hrané filmy z produkce Michaela Baye, kde hrdiny vytvořily počítačové triky.

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest