Sebevražedný oddíl: Nové upoutávky lákají na obří měřítko

Sebevražedný oddíl: Nové upoutávky lákají na obří měřítko | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 3 obrázky
Nová komiksová akční řež s populárními super padouchy použila nejmodernější kamery a v kinech nabídne největší obraz.

Po všemožných odkladech je to skoro až k nevíře, že za tři týdny uvidíme nový komiksový film Jamese Gunna. Sebevražedný oddíl (The Suicide Squad) dorazí 5. 8. a tak propagace vrcholí. Nově byly zveřejněné hned dvě upoutávky, které kombinují vyjádření tvůrců s novými záběry. Obě dvě jsou zaměřené na technické aspekty natáčení. Jedna na nejmodernější typ vyspělé kamery RED, která režisérovi (dle jeho vlastního vyjádření) vůbec poprvé umožnila natočit film přesně tak, jak jej vždycky viděl v hlavě, bez jakýchkoliv kompromisů. Druhé video se potom zaměřuje na promítání v obřím formátu IMAX.

Dodatek: Třetí, doplněné video je zaměřené na natáčení.

Videa ukazují, kolik scén se ve filmu točilo reálně, kdy se namísto digitálních kouzelníků zapotili především kaskadéři. To však neznamená, že by se snímek obešel bez trikových kratochvil – v nových upoutávkách si například můžete detailně prohlédnout obří hvězdici, se kterou bude mít antihrdinové co do činění. Dole v galerii pod upoutávkami si můžete prohlédnout také nejnovější plakáty.

Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) je speciální jednotka určená pro tajné operace, ke kterým se americké úřady veřejně nechtějí nebo nemohou hlásit. Do jednotky jsou vybíraní nejrůznější superzločinci, aby si byli schopni poradit i s nadlidskými hrozbami. V hlavních rolích se představí Jai Courtney, Joel Kinnaman, Viola Davis, Margot Robbie, Idris Elba, Storm Reid, John Cena, David Dastmalchian, Steve Agee, Daniela Melchior, Sean Gunn, Joaquin Cosio, Nathan Fillion, Mayling Ng, Flula Borg, Juan Diego Botto, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Tinashe Kajese, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland a Michael Rooker. The Suicide Squad režíruje a scénář napsal James Gunn, datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 5. srpna 2021.

Podklady a foto: Warner Bros.

Galerie: 4

Sebevražedný oddíl: Nové upoutávky lákají na obří měřítko | Fandíme filmu Sebevražedný oddíl: Nové upoutávky lákají na obří měřítko | Fandíme filmu Sebevražedný oddíl: Nové upoutávky lákají na obří měřítko | Fandíme filmu Sebevražedný oddíl: Nové upoutávky lákají na obří měřítko | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest