Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Hromada akce v dalším traileru

Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Hromada akce v dalším traileru | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Zobrazit další 1 obrázek
G.I. Joe chrání lidstvo daleko déle, než byste si dokázali představit.

Jen krátce poté, co se snímek Snake Eyes: G.I. Joe Origins prezentoval jedním trailerem, se objevil trailer další, s výrazně odlišnou skladbou záběrů. Upoutávka určená primárně pro mezinárodní trh je plná akce a osobně musím přiznat, že ačkoliv jsem stále ke snímku dost skeptický, postupně si mne víc a víc naklání na svou stranu. Jednotlivé souboje jsou výživné a taková šermovačka na rozjetém návěsu plném aut by mohla patřit ke zlatým hřebům celého snímku.

V traileru také zazní několik zajímavých informací pro skalní fanoušky G.I. Joe, které baví jejich mytologie. Jednak se utváří vztah Snake Eyes (Henry Golding) a Storm Shadow (Andrew Koji), kdy se zřejmě postupně odhalí, proč se Storm Shadow přiklonil na stranu zločinecké organizace Cobra. Zároveň v traileru zazní, že klan ninjů Arashikage chrání lidskou civilizaci před Cobrou už 600 let, a že G.I. Joe jim celou dobu pomáhají. Je možné, že je trailer pouze útržkovitě sestříhaný, ale pokud ne, tak by to znamenalo, že organizace, kterou si obvykle spojujeme s moderním vojenstvím, existovala už před objevením Ameriky. Tvůrci tedy zjevně zkoušejí budovat opravdu rozmáchlý svět, tak uvidíme, zda se jim jej podaří spolu se Snake Eyes: G.I. Joe Origins pořádně nastartovat, anebo opět půjde o mdlé plácnutí do vody, jako v případě předchozích G.I. Joe filmů.

Snake Eyes se ve vlastním příběhu vydává na lov člověka, který zavraždil jeho otce. Proto cestuje do Japonska, kde trénuje u prastarého klanu Arashikage. Snake Eyes je původem akční figurka od hračkářské společnosti Hasbro. Ve filmech G.I. Joe a G.I. Joe: Odveta vystupuje jako černě oděný mlčenlivý ninja a člen elitního anti-teroristického týmu. Chystaný spin-off režiséra Roberta Schwentkeho bude jeho originem. Scénář napsal Evan Spiliotopoulos. Hlavní roli ztvárnil Henry Golding. Dále se ve filmu objevují Iko Uwais, Andrew Koji, Úrsula Corberó, Steven Allerick a Samara Weaving. Česká premiéra je stanovena na 22.07.2021.

Podklady a foto: Paramount Pictures

Galerie: 2

Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Hromada akce v dalším traileru | Fandíme filmu Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Hromada akce v dalším traileru | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest