Shazam 2: První pohled na všechny hrdiny i novou záporačku

Shazam 2: První pohled na všechny hrdiny i novou záporačku | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 2 obrázky
Podívejte se na oficiální fotku hrdinů i fotky Helen Mirren v roli záporačky.

Také David F. Sandberg patří mezi režiséry, kteří rádi komunikují s fanoušky. Na sociálních sítích tak například prozradil, že Shazam! Fury of the Gods bude mít větší měřítko než první film, popřípadě že Grace Fulton tentokrát hraje jak dětskou verzi Mary Bromfield, tak její superhrdinskou podobu (zatímco u ostatních hrdinů hrají dětskou a dospělou verzi vždy dva různí herci). Sandberg se také nejdřív podělil o krátké video, v němž poodhalil Shazamův nový superhrdinský kostým bez kapuce a následně zveřejnil fotku celé kompletní superhrdinské rodinky (viz galerie). K tomu dodal, že fotku radši zveřejní takhle oficiálně, protože by stejně brzy podoba všech hrdinů unikla online na neoficiálních fotkách.

A David dobře udělal, protože se mu více či méně (nějaké rozmazané záběry už tu byly) podařilo předběhnout zvědavé kolemjdoucí alespoň s fotkou ústředních hrdinů. Rychlejší než Sandberg byl internet v případě Djimona Hounsou, jenž se vrací jako Čaroděj. A co víc, na sociální sítě se dostaly také velice dobré fotky Helen Mirren, jenž hraje Hesperu, jednu ze záporaček filmu!

PS: Pokud je řeč o záporácích, Mark Strong v rozhovoru pro Den of Geek potvrdil, že minimálně ve druhém filmu se nevrátí jako Doktor Sivana, záporák jedničky.

Ve snímku Shazam! Fury of the Gods se Asher Angel vrací jako Billy Batson, sirotek, jenže se po vykřiknutí zaklínadla Shazam! mění v superhrdinu s dospělým tělem. Po proměně superhrdinu hraje Zachary Levi. Vracejí se také představitelé Billyho adoptivních sourozenců - Jack Dylan Grazer, Faithe Herman, Grace Fulton, Ian Chen a Jovan Armand. Jako jejich proměněné verze vystupují Adam Brody, Meagan Good, Ross Butler a D.J. Cotrona. Záporačky hrají Rachel Zegler, Lucy Liu a Helen Mirren. Režíruje opět David F. Sandberg. Premiéra je stanovena na 1. 6. 2023.

Foto: Warner Bros.

Zdroje: David F. Sandberg, David F. Sandberg, Den of Geek

Galerie: 3

Shazam 2: První pohled na všechny hrdiny i novou záporačku | Fandíme filmu Shazam 2: První pohled na všechny hrdiny i novou záporačku | Fandíme filmu Shazam 2: První pohled na všechny hrdiny i novou záporačku | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest