Jolt: Kate Beckinsale se po letech vrací k akci

Jolt: Kate Beckinsale se po letech vrací k akci | Fandíme filmu
Amazon Prime Video
Zobrazit další 3 obrázky
Lovkyně upírů z Underworldu tentokrát trpí poruchou, kvůli které musí dostávat šoky, jinak dostává chuť vraždit.

Kate Beckinsale do Hollywoodu prorazila s různými podobami romance ve filmech jako Pearl Harbor, Lásce na stopě či Laurel Canyon. Velká část diváků ji ale bude mít navždy zafixovanou díky jejím akčním rolím ve Van Helsingovi, Total Recall a především v upíří sérii Underworld. V té se naposledy objevila v roce 2016. Od té doby si sice stačila střihnout ještě seriál The Widow, ale ve filmu se k akčnímu žánru vrací teprve teď.

Akční komedie Jolt (zhruba „Šok“) přitom oplývá celkem zábavnou premisou. Beckinsale ve snímku hraje Lindy, pohlednou a zábavnou ženu, která přesto stále nemůže najít pevný vztah. Má totiž palčivý problém. Trpí celoživotní neurologickou poruchou, která v ní vzbuzuje vztek a touhu vraždit. Tu dokáže potlačit jen speciální zařízení s elektrodami. Když se jí konečně podaří seznámit s mužem, kterému se dokáže otevřít natolik, že se do něj zamiluje, tak hned následující den jej najde zavražděného. Lindy se se zlomeným srdcem a plná vzteku vydává na cestu za pomstou, při které hodlá vrahy vypátrat. Zároveň ji pronásleduje policie, která ji považuje za hlavního podezřelého.

Snímek natočila Tanya Wexler, známá především pro historickou komedii Vrtěti ženou. Scénář napsal dosud neznámý Scott Wascha. Snímek má vedle Beckinsale parádně nabité obsazení, když si jednotlivé role rozebrali Bobby Cannavale, Jai Courtney, Laverne Cox, David Bradley, Ori Pfeffer, Susan Sarandon a Stanley Tucci. Snímek uvede 23. července Amazon.

Foto. Amazon Prime Video

Zdroj: Deadline

Galerie: 4

Jolt: Kate Beckinsale se po letech vrací k akci | Fandíme filmu Jolt: Kate Beckinsale se po letech vrací k akci | Fandíme filmu Jolt: Kate Beckinsale se po letech vrací k akci | Fandíme filmu Jolt: Kate Beckinsale se po letech vrací k akci | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu