Lady Killer: Za fasádou domácí paničky se skrývá profesionální vražedkyně

Lady Killer: Za fasádou domácí paničky se skrývá profesionální vražedkyně | Fandíme filmu
Lionsgate
Zobrazit další 3 obrázky
Blake Lively si v novém Netflix filmu užije spousty vražedné legrace.

Netflix připravuje filmovou adaptaci komiksové minisérie Lady Killer. Její hrdinkou je Josie Schuller, na první pohled modelová domácí panička z 50. let minulého století. Nicméně když se Josie nestará o svoji rodinu, potají pracuje jako profesionální nájemní zabijačka. Svoji druhou práci má opravdu ráda a manžel o ní nemá nejmenší tušení. Anotace komiksové předlohy hovoří o tom, že příběh dává do zábavného kontrastu blaho rodinné pohody a chladnokrevnými vraždami. Lady Killer je označována jako černá komedie, kdy se příběh naplno rozjíždí v momentě, kdy Josie někdo začne jít po krku a její idylický rodinný život se ocitne v ohrožení. Vražedná pavučina se začíná utahovat, hrdinku zachvátí paranoia a snaha o přežití vyvolá vlnu krvavého násilí.

Vypadá to, že komiksová předloha se odehrávala o dekádu později, ale to je detail. Důležité je, že je skvěle hodnocená, dokonce si v roce 2016 odnesla Eisnerovu cenu za nejlepší komiksovou minisérii. Autory předlohy jsou Joëlle Jones a Jamie S. Rich, výtvarníky Joëlle Jones a Laura Allred. Scénář filmové adaptace píše Diablo Cody, oceněná Oscarem za svou prvotinu Juno. Černou komedii si vyzkoušela spolu se snímkem Jennifer's Body - Bacha, kouše! Hlavní roli ve filmu ztvární Blake Lively, jenž byla naposledy k vidění v akčním filmu Rytmická sekce a předtím si vyzkoušela roli domácí paničky s dvojím životem v thrillerové komedii Nebezpečná laskavost.

Titulní foto je ilustrační, Blake Lively ve snímku Nebezpečná laskavost

Zdroj: Deadline

Galerie: 4

Lady Killer: Za fasádou domácí paničky se skrývá profesionální vražedkyně | Fandíme filmu Lady Killer: Za fasádou domácí paničky se skrývá profesionální vražedkyně | Fandíme filmu Lady Killer: Za fasádou domácí paničky se skrývá profesionální vražedkyně | Fandíme filmu Lady Killer: Za fasádou domácí paničky se skrývá profesionální vražedkyně | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest