Bleskovky: Loki změnil datum premiéry

Bleskovky: Loki změnil datum premiéry | Fandíme filmu
Marvel Studios
Kouzelná romance 2, nová ukázka z Tichého místa 2, Netflix nám něco náhodně přehraje a další krátké zprávy.

Bleskovky jsou rubrika určená kratším zprávám a zajímavostem, které neplní titulní stránky, ale zaslouží si svůj prostor.

Loki dorazí s předstihem

Dosud Marvel epizody svých minisérií pro Disney+ zveřejňoval vždy v pátek. Spolu s Lokim se tohle změní a budeme je dostávat už ve středu. První už 9. června, tedy o několik dní dříve, než se původně předpokládalo. Můžeme spekulovat o tom, proč ke změně dojde. Možná Disney čeká, že spolu s uvolňováním pandemie budou diváci trávit víkendy méně často u televize (v čase před nástupem streamovacích služeb byly pátek a sobota vůbec nejhorší dny pro nasazování nových seriálů). Změnu oznámil sám Tom Hiddleston v novém videu.

Pokračování Kouzelné romance nabralo tři nová jména

Pohádková disneyovka Kouzelná romance (Enchanted) z roku 2007, jež zaznamenala poměrně velký úspěch díky kombinaci animace a hraného filmu, po letech dostane pokračování. To se bude jmenovat Disenchanted (český název zatím není k dispozici), a kromě hlavních postav v podání Amy Adams, Patricka Dempseyho a Jamese Marsdena, se objeví tři nová ženská jména. K obsazení se připojili Maya Rudolph, Yvette Nicole Brown a Jayma Mays. U všech tří se očekává, že se zhostí záporáckých rolí. Kdy se filmu dočkáme zatím není jasné, primárně je však film určený pro službu Disney+. Představitel hlavní mužské role Patrick Dempsey také v rozhovoru prozradil, že bude poprvé před kamerou zpívat a tančit. Dempsey v prvním filmu ztvárnil cynického rozvedeného právníka Roberta, žádné hudební číslo jsme od něj však neslyšeli. Sám herec však v rozhovoru vyjádřil velký entuziasmus pro svůj první zpěv před kamerou. Pracovat po tolika letech opět se všemi z prvního filmu je podle něj skvělé, a pozitivní, romantické filmy jako tento jsou v aktuálních těžkých chvílích potřebný únik od reality. (Zdroje: Variety, Collider)

Frontman Iron Maiden chystá film o tajném koncertě během obléhání Sarajeva

Muzikant Bruce Dickinson je nejznámější díky svému působení v legendární heavymetalové kapele Iron Maiden. Někteří lidé však neví, že Dickinson a jeho sólový projekt Skunkworks v roce 1994 odehráli koncert v tehdy vojsky obléhaném hlavním městě Bosny, Sarajevu. On a kapela byli propašováni, aby zahráli válkou sužovaným obyvatelům města, za což zpětně obdržel v roce 2019 titul Čestného občana Sarajeva od městské rady. Nyní se hudebník spojil s filmařem a scenáristou Sachou Gervasim (Anvil! The Story of Anvil), spolu se kterým napíšou scénář založený na těchto událostech. Pokud byste se chtěli dozvědět více, cestu na sarajevský koncert mapuje dokument Scream for Me Sarajevo z roku 2016. (Zdroj: Deadline)

Netflix představil službu „Něco přehrát“

Pokud si předplácíte jakoukoliv streamovací službu již nějakou dobu, rozhodně jste se již dostali do chvíle, kdy brouzdáte nabídkou a nejste si z ní schopni něco vybrat. Právě pro vás nyní Netflix vytvořil vylepšení s názvem „Něco přehrát“. Jak již název napovídá, služba vám sama sama vybere seriál či film, který by vás měl na základě vašich již zhlédnutých filmů a seriálů uspokojit. A pokud nebudete s výběrem spokojeni, prostě jen zmáčknete tlačítko „Přehrát něco dalšího“. Vylepšení už nyní funguje na některých televizích, a testuje se i pro Android. (Zdroj: Netflix)

Jean Grey z původních X-Menů je otevřena návratu

X-Men trilogie z let 2000 až 2006 rozhodně podpořila zájem o komiksový žánr. První dva filmy jsou velmi dobře hodnocené, třetí už tolik ne, nicméně i tak se jedná o jedny z prvních opravdových komiksových blockbusterů. Aktuálně značka čeká na to, až ji představí ve své podobě Marvel, a kdyby náhodou chtěl přivést zpět Famke Janssen, herečka by se dle svých slov vůbec nebránila. Janssen ztvárnila v původní trilogii postavu Jean Grey, mutantku schopnou telekineze a telepatie, kterou později posedne zlá kosmická entita známá jako Dark Phoenix. V rozhovoru pro CBR nyní herečka prozradila, že by případnou nabídku si roli zopakovat rozhodně neodmítla. Pokud by však přišla nabídka na jinou komiksovou roli, nejlépe zápornou, pak i tu by s chutí přijala.  (Zdroj: ComicBookResources)

Tiché místo 2

Zítra dorazí finální trailer pro Tiché místo 2. Tady je malá ochutnávka:

Zdroje: CBR, Deadline I, II, Collider, Variety

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest