Bleskovky: Fanoušci DC se podruhé dočkají velké globální akce DC Fandome

Bleskovky: Fanoušci DC se podruhé dočkají velké globální akce DC Fandome | Fandíme filmu
Warner Bros.
Jennifer Lawrence bude podvodnicí, Anthony Bourdain dostane dokument, Jonah Hill nechtěl být v Transformers a další krátké zprávy.

Bleskovky jsou rubrika určená kratším zprávám a zajímavostem, které neplní titulní stránky, ale zaslouží si svůj prostor.

DC Fandome se vrátí

Během posledního roku pandemie ořezala možnosti tiskových konferencí, prezentací a festivalů. Comic-Con v online podobě skončil fiaskem, nicméně o několik týdnů později společnost Warner Bros. sklidila pozitivní ohlasy s virtuální akcí DC FanDome, která běžela relativně plynule, fanoušci na ní dostali zajímavý obsah, ale především jsme se dozvěděli hromadu novinek a premiéru si odbyla řada trailerů. Úspěšná akce se dočká druhého ročníku. Ten proběhne 16. října 2021. Podrobnosti zatím neznáme, ale fanoušci mohou doufat, že se blíže představí očekávané DC filmy příštího roku, jako The Batman, Black Adam, The Flash nebo Aquaman 2. (Zdroj: DC)

Film o jednom z největších obchodních podvodů se stále chystá

V roce 2016 bylo oznámeno, že režisér a scenárista Adam McKay pracuje na filmu s názvem Bad Blood v hlavní roli s Jennifer Lawrence. Film měl pojednávat o podnikatelce Elizabeth Holmes, jenž v roce 2003 založila firmu Thereanos, skrz kterou slibovala revoluční techniku krevních testů. V roce 2015 byla Forbesem prohlášena za nejmladší self-made miliardářku, v témže roce však novináři odhalili, že firma žádnou revoluční technikou nedisponuje, a Holmes podávala investorům falešné informace. Od té doby musela zaplatit 500 tisíc dolarů pokutu, vrátit skoro 19 milionů dolarů investorům, firma byla dána do insolvence a zlikvidována, a na Holmes čeká v tomto roce soud za podvod, spiknutí a sedm dalších obvinění.

Od té doby však o filmu nebyla ani zmínka, a na Hulu vzniká minisérie The Dropout na stejné téma s Amandou Seyfried. Na dříve oznámeném filmu se však dle slov McKaye stále pracuje i s Lawrence na palubě. Kdy bychom se ho mohli dočkat, je však nejasné. (Zdroj: Slashfilm)

Oscarový dokumentarista přiblíží život slavného šéfkuchaře

Morgan Neville, držitel Oscara za nejlepší dokument z roku 2014, spolu se společností Focus Features přinese v létě tohoto roku dokument o slavném šéfkuchaři a televizní osobnosti Anthonym Bourdainovi s názvem Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain. Od léta by snímek měl být postupně k dispozici na dalších a dalších trzích. Bourdain patří mezi nevlivnější kuchařské osobnosti, napsal několik kuchařek, a v televizi se proslavil svým pořadem Neznámé končiny, ve kterém cestoval po celém světě a ukazoval místní gastronomii. V roce 2018 byl nalezen oběšený ve svém pokoji ve Francii, kde natáčel další díl své show. (Zdroj: Deadline)

Jonah Hill odmítl roli v robotí sérii Transformers

Převážně komediální herec Jonah Hill prorazil především díky komedii Superbad z roku 2008. Tehdy měl příležitost se stát součástí začínající série Transformers, konkrétně pak druhého dílu po boku Megan Fox a Shii LeBeoufa. Hill však na radu svého kolegy Setha Rogena roli odmítl, Rogen pak situaci komentoval takto: „Dokážu si představit jak těžký musí být odmítnout nabídku když vám volá Steven Spielberg. Vážně ale chceš roli ve filmech kde se mlátí roboti? Udělej svůj vlastní film s roboty, máš na to“. Hill nakonec svého kolegu evidentně poslechl. K situaci pak dodal, že se necítil být prověřený Hollywoodem natolik, aby mohl hrát v tak velké akční sérii jako jsou Transformers. (Zdroj: NY Times)

Oscarový scenárista se nevzdává filmu se Silver Surferem

Scenárista a režisér Adam McKay, držitel Oscara za scénář k filmu Sázka na nejistotu, v podcastu Happy Sad Confused prozradil, že dříve pracoval na filmu se Silver Surferem. Postava úzce spjatá s Fantastickou čtyřkou se v MCU zatím neobjevila a McKay prozradil, že před pár lety na takovém projektu pracoval. Další práci na příběhu s postavou vesmírného posla by se nebránil, pokud by měl Marvel zájem. Adam dokonce s nadsázkou naznačil, že by mohl udělat pár telefonátů, a zkusit dát věci do pohybu. Že by McKay věděl něco bližšího o plánech studia je dost nepravděpodobné (i když v roce 2015 upravoval scénář pro Ant-Mana), s loňským oznámením další Fantastické čtyřky však příchod Silver Surfera nepůsobí nereálně. (Zdroj: Happy Sad Confused)

Zdroje: Happy Sad Confused, NY Times, Deadline, Slashfilm,

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest