New Order: Nový trailer láká na dystopickou vizi násilného třídního střetu

New Order: Nový trailer láká na dystopickou vizi násilného třídního střetu | Fandíme filmu
Videocine
Zobrazit další 3 obrázky
V blízké budoucnosti se sociální nůžky extrémně rozevřely a chudí berou útokem svatbu v opevněném domě boháčů.

Mexický režisér Michel Franco (Abriliny dcery, 600 mil) natočil dystopický film New Order (Nuevo orden), který se nyní představuje v novém traileru. Ten přibližuje příběh zabývající se společenskými rozdíly a tím, kam až mohou vést. Autorem scénáře snímku je Franco.

Děj filmu diváky zanese do Mexika nepříliš vzdálené budoucnosti, kdy došlo k výraznému zvětšíní rozdílů mezi jednotlivými společenskými třídami. V jeden den se tak v jedné části města konají násilné protesty, na druhé straně pak rodina z vyšší třídy pořádá svatbu. Několik ozbrojených demonstrantů však na událost pronikne a vezme její účastní jako rukojmí.

Ve snímku New Order hrají například Diego Boneta, Naian González Norvind, Samantha Yazareth Anaya, Dario Yazbek Bernal a Patricia Bernal. Premiéru měl už loni na filmovém festivalu v Benátkách. Na agregátoru recenzí Rotten Tomatoes má zatím nadprůměrné hodnocení 7,2 z 10. Podle recenzí jde o jeden z Francovo dosud nejbrutálnějších filmů a nedívá se tak na něj úplně nejsnadněji. V Americe má premiéru ve vybraných kinech 21. 5., u nás ho můžeme čekat spíš časem až skrze digitální distribuci.

Podklady, foto: Videocine

Galerie: 4

New Order: Nový trailer láká na dystopickou vizi násilného třídního střetu | Fandíme filmu New Order: Nový trailer láká na dystopickou vizi násilného třídního střetu | Fandíme filmu New Order: Nový trailer láká na dystopickou vizi násilného třídního střetu | Fandíme filmu New Order: Nový trailer láká na dystopickou vizi násilného třídního střetu | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest