God Is A Bullet: Kvůli pomstě se naštvaný policajt infiltruje do satanistického kultu

God Is A Bullet: Kvůli pomstě se naštvaný policajt infiltruje do satanistického kultu | Fandíme filmu
Saban Films
Zobrazit další 2 obrázky
Když standardní procedury selžou, musí Nikolaj Coster-Waldau zvolit jinou strategii.

Režisér a scenárista Nick Cassavetes si v posledních letech dával pauzu, když naposledy nás (ne)potěšil v roce 2014 s romantickou komedií Jedna za všechny (The Other Woman). Nutno však přiznat, že v minulosti tu a tam zabodoval, neboť je podepsán i pod kvalitnějšími kousky jako Zápisník jedné lásky, Alpha Dog nebo Je to i můj život. V blízké budoucnosti by se měl k režii vrátit a natočit akční thriller God Is A Bullet, k němuž napsal i scénář. Vycházel při tom z úspěšné románové předlohy z pera Bostona Terana. Snímek se zaměří na osudy detektiva Boba Hightowera, jemuž satanistický kult zavraždil bývalou manželku a unesl milovanou dceru. Vzhledem k tomu, že vyšetřování se nedaří a policie působí značně bezzubě, rozhodne se hlavní hrdina vzít spravedlnost do svých rukou, nechá se potetovat, nakoupí stylové hadry a pokusí se na vlastní pěst infiltrovat do kultu a pomstít se. K ruce bude mít jedinou přeživší, které se podařilo utéct ze spárů skupiny šílenců. Terčem budiž šéf kultu a patrně magor numero uno.

Open Road Films
Jamie Foxx ve snímku Hra o všechno (2017)

Odvážného a nakrknutého detektiva Hightowera ztvární dánský herec Nikolaj Coster-Waldau (Bohové Egypta, Trestanec, Domino), přičemž v dalších rolích se objeví Jamie Foxx, Maika Monroe, January Jones a Andrew Dice Clay. Preprodukční práce již odstartovaly v Mexico City a očekává se, že první klapka padne na konci května. Produkuje mimo jiné Michael Mendelsohn (Prisoners of the Ghostland).

Zdroj: Deadline

Foto: Saban Films (ilustrační, The Silencing)

Galerie: 3

God Is A Bullet: Kvůli pomstě se naštvaný policajt infiltruje do satanistického kultu | Fandíme filmu God Is A Bullet: Kvůli pomstě se naštvaný policajt infiltruje do satanistického kultu | Fandíme filmu God Is A Bullet: Kvůli pomstě se naštvaný policajt infiltruje do satanistického kultu | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest