Láska a příšery: Netflix nabídne postapokalypticou sci-fi s oscarovou nominací

Láska a příšery: Netflix nabídne postapokalypticou sci-fi s oscarovou nominací | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Zobrazit dalších 5 obrázků
Ve velkém dobrodružství se Dylan O'Brien vydává napříč monstry zamořenou zemí za svou láskou. Pusťte si trailer.

Snímek Láska a příšery (Love and Monsters) patří mezi ty, které se k nám kvůli pandemii dostávají se zpožděním. Premiéra proběhla ve Spojených státech loni na podzim a nebýt bezpečnostních opatření, nejspíš by k ní došlo ve zhruba odpovídajícím termínu i v Česku a na Slovensku. Namísto toho u nás příznivci legální zábavy mohli jen smutně pošilhávat po zahraničí, kde snímek byl uvedený na celé řadě VOD platforem a dokonce na DVD a Blu-ray. Film měl docela fajn recenze, když má na Rotten Tomatoes průměrnou známku 7,3 z deseti. Byl také nominovaný na Oscara za vizuální efekty.

Dobrodružství z postapokalyptického světa natočil Michael Matthews, podle scénáře scénáře Briana Duffielda (Spontaneous, série The Babysitter, Underwater). Produkoval Shawn Levy (Stranger Things, Marťan, Noc v muzeu). V hlavních rolích Dylan O'Brien a Jessica Henwick. Oficiální synopse slibuje následující: Sedm let po apokalypse musí lidstvo pořád žít v podzemních koloniích. Jenže Joelovi Dawsonovi (O’Brien) se podaří přes rádio spojit s Aimee (Henwick), bývalou láskou ze střední, která žije na víc než 100 km vzdáleném pobřeží, a zase se do ní zamiluje. Joel si uvědomí, že pod zemí už na něho nic nečeká, a i přes všechna nebezpečí se vypraví na cestu za svojí jedinou pravou láskou.

Na Netflixu bude snímek dostupný od 14. dubna.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 6

Láska a příšery: Netflix nabídne postapokalypticou sci-fi s oscarovou nominací | Fandíme filmu Láska a příšery: Netflix nabídne postapokalypticou sci-fi s oscarovou nominací | Fandíme filmu Láska a příšery: Netflix nabídne postapokalypticou sci-fi s oscarovou nominací | Fandíme filmu Láska a příšery: Netflix nabídne postapokalypticou sci-fi s oscarovou nominací | Fandíme filmu Láska a příšery: Netflix nabídne postapokalypticou sci-fi s oscarovou nominací | Fandíme filmu Láska a příšery: Netflix nabídne postapokalypticou sci-fi s oscarovou nominací | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest