Francouzský herec Jean Reno povzbudil české zdravotníky a pacienty

Francouzský herec Jean Reno povzbudil české zdravotníky a pacienty | Fandíme filmu
SND
Zobrazit další 2 obrázky
Hvězda Leona věří v lepší zítřky a ve světlo na konci temného tunelu.

Francouzský kavalír Jean Reno patří dlouhá léta mezi evropské herecké stálice. Dvaasedmdesátiletého sympaťáka si můžete pamatovat ze snímků jako Leon, Purpurové řeky, Drž hubu! či Králové hor. Reno v Česku několikrát natáčel a taktéž byl v roce 2016 hostem filmového festivalu v Karlových Varech, kde z rukou Jiřího Bartošky převzal Cenu prezidenta festivalu. A jak vidno, očividně se mu u nás líbilo, neboť v těžkých koronavirových časech poslal povzbuzující videozdravici zdravotníkům a pacientům Nemocnice Na Homolce (patrně přišel do styku s personálem nemocnice během některé z "českých" produkcí).

"Dobrý den, jmenuji se Jean Reno a rád bych krátce pozdravil personál a pacienty Nemocnice Na Homolce. Doufám, že jsem správně vyslovil jméno vaší nemocnice. Rád bych vám dodal odvahu. Vím, že je to těžké. Že tato doba je velice náročná. Na konci tunelu ale vždycky bývá světlo. Držte při sobě, zůstaňte spolu a pokračujte dál. Vím, že je to obtížné, ale my všichni jsme teď s vámi. Odvahu! Brzy se uvidíme."

Nemocnice Na Homolce sdílela video na svém kanálu na serveru YouTube s poznámkou, že pozdrav náleží všem zdravotníkům a pacientům, kteří momentálně zažívají těžké chvíle.

Zdroj: Nemocnice Na Homolce / YouTube

Foto: SND (ilustrační, Nemilosrdní)

Galerie: 3

Francouzský herec Jean Reno povzbudil české zdravotníky a pacienty | Fandíme filmu Francouzský herec Jean Reno povzbudil české zdravotníky a pacienty | Fandíme filmu Francouzský herec Jean Reno povzbudil české zdravotníky a pacienty | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest