Godzilla vs. Kong: Očekávaný souboj slavných monster představuje 1. trailer

Godzilla vs. Kong: Očekávaný souboj slavných monster představuje 1. trailer | Fandíme filmu
Legendary Pictures
Zobrazit další 4 obrázky
Podívejte se na upoutávku katastrofického snímku, v němž bude lidstvo svědky bitvy té největší ještěrky s tou největší opičkou.

Jak studio Warner slíbilo, tak se také stalo. Je tu první trailer pro očekávaný katastrofický megafilm Kong vs. Godzilla. Upoutávka odhaluje, že nás čeká skutečně gigantická jízda na horské dráze, takže je docela úsměvné, že velká část diváků film poprvé uvidí někde na tabletu - snímek je součástí nabídky, kterou služba HBO Max nabídne během letošního roku svým předplatitelům přímo do jejich obýváku. To nicméně není naše starost, protože do Česka služba HBO Max zatím nedorazila, a pokud budou otevřená kina, tak bychom se měli filmu dočkat v březnu v kinech.

Upoutávka poodhaluje, co nás vlastně na jaře čeká. Godzilla dosud obvykle stál na straně lidí. Nebo se jim minimálně nesnažil nijak aktivně škodit. Teď jej něco naštvalo a je extrémně nebezpečný. Jediný, kdo jej může zastavit, je Kong. Proto se jej lidé rozhodnou zajmout a využít jako zbraň na svoji ochranu. Zároveň se blíží jakási předpovězená válka monster a jak můžete v upoutávce sami vidět, bude to slušná mela!

V době, kdy po Zemi kráčí monstra, předurčí boj lidstva o přežití Godzillu a Konga k nevyhnutelnému střetu. Dvě největší síly přírody se utkají ve spektakulární bitvě věků. Organizace Monarch se vydává na nebezpečnou misi do neprobádané oblasti, kde najde stopy původu Titánů. Lidské spiknutí zatím hrozí, že vymaže dobrá i zlá stvoření jednou provždy ze zemského povrchu.

V hlavních rolích se představí Alexander Skarsgård, Eiza González, Rebecca Hall, Jessica Henwick, Kyle Chandler, Demián Bichir, Ziyi Zhang, Shun Oguri, Julian Dennison, Danai Gurira, Brian Tyree Henry, Lance Reddick a Millie Bobby Brown. Režíruje Adam Wingard, scénář napsal Terry Rossio. Česká a slovenská premiéra jsou stanovené na 25. 3. 2021.

Foto: Warner Bros. / Legendary Pictures

Galerie: 5

Godzilla vs. Kong: Očekávaný souboj slavných monster představuje 1. trailer | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Očekávaný souboj slavných monster představuje 1. trailer | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Očekávaný souboj slavných monster představuje 1. trailer | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Očekávaný souboj slavných monster představuje 1. trailer | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Očekávaný souboj slavných monster představuje 1. trailer | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest