Creed: Nejvíce sexy muž letošního roku dostal během natáčení pořádně naloženo

Creed: Nejvíce sexy muž letošního roku dostal během natáčení pořádně naloženo | Fandíme filmu
Warner Bros./MGM
Zobrazit dalších 8 obrázků
Kdo se bojí, nesmí do ringu. Video ze zákulisí ukazuje, jak Michael B. Jordan dostal při natáčení Creeda skutečný knockout.

Herec Michael B. Jordan byl nedávno zvolen prestižním magazínem People nejvíce sexy mužem roku, k čemuž mu dozajista dopomohla i náročná fyzická příprava, kterou podstoupil v rámci pre-produkce boxerského dramatu Creed (I + II). Jednička měla premiéru v roce 2015 a zaznamenala značný úspěch, když režisér Ryan Coogler dokázal ukočírovat nostalgickou látku a poutavě na plátno přenést životní patálie Adonise Creeda. Vyjma Jordana zazářil i Sylvester Stallone coby stárnoucí Rocky, když si za svůj herecký výkon odnesl Zlatý glób a vysloužil si nominaci na Oscara. Jordan v minulosti mnohokrát mluvil o tom, že trénink nebyl žádný med a hodně bolel.

Rodák z Kalifornie to zřejmě nemyslel jen obrazně, ale doslova, jelikož během natáčení byl reálně knockoutován boxerem Tonym Bellewem, jenž si ve filmu střihnul jeho protivníka Rickyho Conlana. Video vypadá poměrně drsně a onen zvuk, když pěst přistane na Jordanově tváři/spánku, není dvakrát příjemný. Nicméně Jordan se prý z tvrdého úderu brzy oklepal a natáčení jedničky vesele pokračovalo dál. V roce 2018 nám poté naservíroval režisér Steven Caple Jr. vcelku vydařenou dvojku, v níž si to Adonis rozdal se synem Ivana Draga. V relativně blízké budoucnosti bychom se měli dočkat i trojky a existuje možnost, že by snímek režíroval sám Jordan.

Zdroj: Sylvester Stallone / Twitter, People

Foto: Warner Bros. (Creed)

Galerie: 9

Creed: Nejvíce sexy muž letošního roku dostal během natáčení pořádně naloženo | Fandíme filmu Creed: Nejvíce sexy muž letošního roku dostal během natáčení pořádně naloženo | Fandíme filmu Creed: Nejvíce sexy muž letošního roku dostal během natáčení pořádně naloženo | Fandíme filmu Creed: Nejvíce sexy muž letošního roku dostal během natáčení pořádně naloženo | Fandíme filmu Creed: Nejvíce sexy muž letošního roku dostal během natáčení pořádně naloženo | Fandíme filmu Creed: Nejvíce sexy muž letošního roku dostal během natáčení pořádně naloženo | Fandíme filmu Creed: Nejvíce sexy muž letošního roku dostal během natáčení pořádně naloženo | Fandíme filmu Creed: Nejvíce sexy muž letošního roku dostal během natáčení pořádně naloženo | Fandíme filmu Creed: Nejvíce sexy muž letošního roku dostal během natáčení pořádně naloženo | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest