Halloween Kills: Jamie Lee Curtis už nebude hlavní hrdinkou

Halloween Kills: Jamie Lee Curtis už nebude hlavní hrdinkou | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 6 obrázků
Laurie Strode ze série nevymizí, ale teror Michaela Myerse se pokusí zastavit mladá krev.

Slasher Halloween Kills, pokračování halloweenského restartu z roku 2018, měl jít do kin letos v říjnu, nicméně premiéra byla odsunuta o rok na 15. října 2021. Poněkud drastická změna termínu, ale holt si na řádění Michaela Myerse budeme muset počkat o něco déle. Dvojka by měla dle tvůrců být opulentnější, hrubější a krutější verzi jedničky, kdy měřítko zase trošku nabobtná. Lišit však bude i v tom, že v centru dění už nebude Laurie Strode alias Jamie Lee Curtis trpící psychickou poruchou spojenou s bojem proti maskovanému maniakovi. V jedničce totiž nebyla Laurie jediným terčem Michaelova běsnění, když spolu s ní bojovaly o život i její dcera Karen s tváří Judy Greer a vnučka Allyson v podání Andi Matichak.

Universal Pictures

Režisér David Gordon Green naznačil, že Laurie stráví nemalou část dvojky v nemocnici, kde se bude fyzicky i psychicky zotavovat. Lze tedy předpokládat, že více legrace a škádlení s Michaelem tentokrát zažijí Karen a Allyson. Karen už se koneckonců projevila jako zdatná posila v jedničce, ovšem vůdčí úlohu by měla převzít Allyson. Green k této proměně poznamenal, že Laurie lehce ustoupí do pozadí, abychom mohli snáze poznat další členy její rodiny. Současně nadále zůstává emocionálním pilířem série, akorát se nachází v módu rekonvalescence. Ve dvojce bude mít znovu před sebou těžká rozhodnutí, ale ve frontové linii si to v tomto případě zkusí Karen a ponejvíce Allyson.

Greer k tomu v rozhovoru pro Total Film poznamenala: "Když jsme se setkali prvně s Allyson, bylo to milé a rozkošné děvčátko odvedle. O pár hodin později je zapálená a odhodlaná. V některých ohledech právě ona přebírá vůdčí pozici a pravděpodobně nejvíce prahne po krvi/pomstě."

Ke dvojce se na nedávném festivalu Fantasia vyjádřil i John Carpenter, duchovní otec celé série. "Jedná se o čistokrevný slasher. Je tak intenzivní... můj bože... takřka mě omráčilo, jak neuvěřitelně dobré to je. David odvedl skvělou práci. Nemůžu se dočkat, až to uvidíte." Carpenter taktéž potvrdil, že hudba pro Halloween Kills je komplet hotová a máme čekat solidní body count. Inu, těšíme se.

Zdroj: ScreenRant I, II, BD

Foto: Universal Pictures

Galerie: 7

Halloween Kills: Jamie Lee Curtis už nebude hlavní hrdinkou | Fandíme filmu Halloween Kills: Jamie Lee Curtis už nebude hlavní hrdinkou | Fandíme filmu Halloween Kills: Jamie Lee Curtis už nebude hlavní hrdinkou | Fandíme filmu Halloween Kills: Jamie Lee Curtis už nebude hlavní hrdinkou | Fandíme filmu Halloween Kills: Jamie Lee Curtis už nebude hlavní hrdinkou | Fandíme filmu Halloween Kills: Jamie Lee Curtis už nebude hlavní hrdinkou | Fandíme filmu Halloween Kills: Jamie Lee Curtis už nebude hlavní hrdinkou | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu