Undergods: Nová sci-fi zachycuje propad Evropy k antiutopii

Undergods: Nová sci-fi zachycuje propad Evropy k antiutopii | Fandíme filmu
Z56FILM
Zobrazit další 4 obrázky
Jak by mohla vypadat budoucnost Evropy? Mrkněte na trailer a uvidíte.

Dystopická fantasy antologie Undegods režiséra a scenáristy jménem Chino Moya se bude skládat z několik příběhů, které vypráví o evropském úpadku, společenské krizi a směřování k antiutopii. V centru dění by mělo být několik mužů, jimž se rozpadne svět pod rukama ve chvíli, kdy je navštíví neočekávaný cizinec. Tvůrci patrně nabídnou divákům kritický pohled na (ne)fungování moderní společnosti, přičemž chybět by nemělo ani pomrknutí do minulosti, k nikdy nerealizovaným utopiím dvacátého století. Synopse zní hutně a lze očekávat, že nepůjde o žádnou popcornovku, leč trošku náročnější a dost možná i vcelku podivnou věc. Bezesporu však čekejme počin, který bude vybízet k diskuzi a vlastní interpretaci.

Hereckému ansámblu vévodí Kate Dickie (Prometheus, Čarodějnice), Ned Dennehy (seriál Gangy z Birminghamu, Mandy - Kult pomsty), Géza Röhrig (Saulův syn, Resistance), Adrian Rawlins (Havran, minisérie Černobyl) a Jan Bijvoet (Objetí hada, Gangy z Birminghamu). Projekt byl podpořen Britským filmovým institutem a spolufinancován řadou dalších partnerů. Datum premiéry nebylo doposavad stanoveno.

Foto: Z56FILM

Zdroj: Deadline

Galerie: 5

Undergods: Nová sci-fi zachycuje propad Evropy k antiutopii | Fandíme filmu Undergods: Nová sci-fi zachycuje propad Evropy k antiutopii | Fandíme filmu Undergods: Nová sci-fi zachycuje propad Evropy k antiutopii | Fandíme filmu Undergods: Nová sci-fi zachycuje propad Evropy k antiutopii | Fandíme filmu Undergods: Nová sci-fi zachycuje propad Evropy k antiutopii | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest