Mission: Impossible 7: Při natáčení motocyklové scény došlo k nehodě

Mission: Impossible 7: Při natáčení motocyklové scény došlo k nehodě | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Zobrazit dalších 6 obrázků
Kaskadérský kousek příštího filmu Toma Cruise se nezdařil a došlo k požáru.

Nejnovější díl série Mission: Impossible to nemá jenoduché. Nejprve natáčení zastavil koronavirus, následně jsme se dozvěděli, že štáb nedostane příležitost zdemolovat v Polsku most, tak jak původně potřeboval. Teď natáčení zásadně poznamenala havárie motocyklu, při které naštěstí nikdo nebyl zraněn.

Informace o nehodě přinesl deník The Sun. Štáb v prázdném lomu poblíž britského Oxfordu připravoval kaskadérskou scénu přeskoku na motorce. Kaskadér měl za letu stroj bezpečně opustit upevněný na jistících lanech a motorka následně měla dopadnout do polštářů naplněných kartonem. Bohužel došlo k chybnému odhadu a papír se od rozpálených pneumatik vzňal. Nikdo naštěstí nebyl zraněn, avšak požár byl rozsáhlý a škody značné. Připravit lokaci k natáčení zasněžené scény trvalo šest týdnů a stálo to dva miliony liber. Zatím není jasné, co přesně bude dál, avšak je jasné, že dojde k dalšímu zdržení a Tom Cruise je údajně velmi frustrovaný.

Štáb si u Oxfordu nechal z luxusních karavanů vybudovat odříznutou základnu, aby se filmaři nemuseli obávat koronaviru a mohli bez rizika a omezení točit. Níže si můžete prohlédnout fotky z natáčení motocyklové scény i starší scény seskoku padákem.

Mission: Impossible 7 má stanovené datum české a slovenské premiéry na 18.11. 2021, Mission: Impossible 8 potom na 3.11. 2022. Režíruje a scénář píše Christopher McQuarrie. V původních rolích se vracejí Tom Cruise, Simon Pegg, Henry Czerny, Ving Rhames, Vanessa Kirby a Rebecca Ferguson. Dále se objeví Hayley Atwell, Pom Klementieff, Esai Morales, Gregory Sanon a Shea Whigham.

Zdroj: The Sun

Galerie: 7

Mission: Impossible 7: Při natáčení motocyklové scény došlo k nehodě | Fandíme filmu Mission: Impossible 7: Při natáčení motocyklové scény došlo k nehodě | Fandíme filmu Mission: Impossible 7: Při natáčení motocyklové scény došlo k nehodě | Fandíme filmu Mission: Impossible 7: Při natáčení motocyklové scény došlo k nehodě | Fandíme filmu Mission: Impossible 7: Při natáčení motocyklové scény došlo k nehodě | Fandíme filmu Mission: Impossible 7: Při natáčení motocyklové scény došlo k nehodě | Fandíme filmu Mission: Impossible 7: Při natáčení motocyklové scény došlo k nehodě | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest