Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi

Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 9 obrázků
Očekávaný snímek o souboji dvou legendárních monster má novou synopsi a víme, kdo se postará o hudbu.

Už je to nějaký ten pátek, co jsme se dozvěděli, že velký opičák a přerostlý ještěr dorazí do kin o něco později, než bylo v plánu. Původně si to titánská monstra měla mezi sebou rozdat ve filmu Godzilla vs. Kong letos v listopadu, místo toho nastoupí do ringu až v květnu příštího roku. Než se pokusí navzájem si vyrazit zuby, můžete kouknout do galerie na jeden působivý promo art, kde stojí Godzilla s Kongem tváří v tvář na palubě letadlové lodi, a také na fotky "filmových" hraček. Není to však jediná novinka týkající se ambiciózního projektu. Bylo též oznámeno, že hudbu dostal na starost Tom Holkenborg alias Junkie XL (Alita: Bitevní Anděl, Šílený Max: Zběsilá cestaDeadpool) a také spatřila světlo světa nová (i když kratičká) synopse k filmu.

Legendy se střetnou, když se Godzilla a Kong, dvě nejmocnější přírodní síly, utkají ve velkolepé bitvě věků. Válka monster se rozhoří na povrchu i hlubokou uvnitř našeho světa, přičemž se naplno odhalí tajemná titánská říše známá jako Hollow Earth (dutá Země - pozn. redakce).

Teorie o duté Zemi poprvé zazněla v Kongovi: Ostrovu lebek a poukazovala na to, že v Zemi je nespočet tunelů s nejrůznějšími starodávnými titánskými tvory. Že nejde o pouhou teorii naznačil zmíněný Ostrov lebek a dokázal to i snímek Godzilla ll Král monster, kde se na scéně objevila další prastará monstra.

K filmu Godzilla vs. Kong má navíc vyjít i komiks, který by se měl odehrávat ještě před monstrózním duelem gigantů. Příběh je situovaný právě na tzv. ostrov lebek, kde skupinu vysoce kvalifikovaných vojenských pilotů čeká nebezpečná mise do hlubin duté Země. Jeden z pilotů je přitom pronásledován strašlivými vzpomínkami z boje proti monstrům, ale když jsou na ostrově napadeni netopýřím Titánem, musí se hlavní hrdina postavit vnitřním démonům. Kong přirozeně musí nebezpečnému nepříteli čelit silou, jinak by byl svět uvrhnut do věčné temnoty. Rovněž Godzilla se v budoucnu bude moci těšit z vlastního prequelového komiksu.

V době, kdy po Zemi kráčí monstra, předurčí boj lidstva o přežití Godzillu a Konga k nevyhnutelnému střetu. Dvě největší síly přírody se utkají ve spektakulární bitvě věků. Organizace Monarch se vydává na nebezpečnou misi do neprobádané oblasti, kde najde stopy původu Titánů. Lidské spiknutí zatím hrozí, že vymaže dobrá i zlá stvoření jednou provždy ze zemského povrchu.

V hlavních rolích se představí Alexander Skarsgård, Eiza González, Rebecca Hall, Jessica Henwick, Kyle Chandler, Demián Bichir, Ziyi Zhang, Shun Oguri, Julian Dennison, Danai Gurira, Brian Tyree Henry, Lance Reddick a Millie Bobby Brown. Režíruje Adam Wingard, scénář napsal Terry Rossio. Česká a slovenská premiéra je stanovena na 20. května 2021.

Zdroje: CBM 1 a 2

Zdroj obrázků: Godzilla-Movies, KaijuNewsOutlet Twitter 1,2 a 3

Galerie: 10

Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Nová fotka odhaluje souboj titulních monster na letadlové lodi | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest