Lamp Life: Nový kraťas ukazuje, co bylo před Toy Story 4. Pusťte si trailer

Lamp Life: Nový kraťas ukazuje, co bylo před Toy Story 4. Pusťte si trailer | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Nabídka animáků od Disneyho se rozšíří o krátkometrážní novinku z populární série.

Studio Pixar vydalo upoutávku na svůj nový animovaný kraťas nazvaný Lamp Life. Odehrává se ve světě filmové série Příběh hraček (Toy Story) a je zasazený před její čtvrtý díl. Příběhově se zaměří na postavu Pastýřky (v originále Bo Peep). Snímek vyjde na streamovací platformě Disney+, která by se podle neoficiálních spekulací mohla do Česka a na Slovensko dostat letos na podzim.

Pastýřka se v Příběhu hraček poprvé objevila ve druhém díle. Hlas jí propůjčuje Annie Potts, kterou v této roli uslyšíme i v novém kraťasu. V roli hračky Gabby Gabby ze čtvrtého dílu se vrací také Christina Hendricks. Naopak Woodyho tentokrát nedabuje Tom Hanks, jako tomu bylo u dosavadních filmů, ale jeho bratr Jim Hanks.

Krátkometrážní animovanou pohádkou zrežírovala Valerie LaPointe, která pracovala na příběhu k Toy Story 4. Lamp Life bude ke zhlédnutí na Disney+ od 31. 1. Níže si můžete pustit upoutávku. V galerii pak najdete oficiální plakáty a fotky.

Foto: Disney

Galerie: 5

Lamp Life: Nový kraťas ukazuje, co bylo před Toy Story 4. Pusťte si trailer | Fandíme filmu Lamp Life: Nový kraťas ukazuje, co bylo před Toy Story 4. Pusťte si trailer | Fandíme filmu Lamp Life: Nový kraťas ukazuje, co bylo před Toy Story 4. Pusťte si trailer | Fandíme filmu Lamp Life: Nový kraťas ukazuje, co bylo před Toy Story 4. Pusťte si trailer | Fandíme filmu Lamp Life: Nový kraťas ukazuje, co bylo před Toy Story 4. Pusťte si trailer | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest