Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon: Mimozemšťané útočí v novém traileru

Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon: Mimozemšťané útočí v novém traileru | Fandíme filmu Zobrazit dalších 5 obrázků
Mimozemská verbež je opět tady... ale tentokrát jako mírumilovné stvoření ve stylu E.T. mimozemšťana.

Ovečka Shaun je původně animovaný seriál, který se v průběhu let dočkal několika herních i filmových zpracování. Celovečerák z roku 2015 utržil v pokladnách přes 100 milionů amerických dolarů, což byl zhruba čtyřnásobek rozpočtu a tvůrcům to nejspíš stačilo, protože nás letos čeká pokračování.

Nový trailer cílí na ty nejmenší, kdy nás dramatický, ale odlehčený hlas vypravěče navnadí na bláznivé dobrodružství s řadou vtipných příhod. Mě osobně ruční loutková animace nikdy k srdci nepřirostla, i když chápu, že z tvůrčího hlediska je velmi pracná. Nicméně z upoutávky odhaduji, že kromě dětí by se mohli bavit i dospělí, jen to asi nebude tak příběhově a emotivně vypiplaná jízda jako třeba letošní Toy Story 4 od Pixaru. Pokud máte Ovečku Shaun rádi, na českou premiéru budete muset ještě pár měsíců počkat. V Česku snímek uvidíme 3. října, na Slovensku o dva týdny později.

Oficiální synopse: Když Lu-La, mimozemšťanka s úžasnými schopnostmi, dopadne poblíž farmy, ovečka Shaun se okamžitě vydává na záchranou misi, aby návštěvníka z vesmíru dostala zpátky domů před tím, než ji zajme zlověstná organizace.

 

Galerie: 6

Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon: Mimozemšťané útočí v novém traileru | Fandíme filmu Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon: Mimozemšťané útočí v novém traileru | Fandíme filmu Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon: Mimozemšťané útočí v novém traileru | Fandíme filmu Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon: Mimozemšťané útočí v novém traileru | Fandíme filmu Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon: Mimozemšťané útočí v novém traileru | Fandíme filmu Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon: Mimozemšťané útočí v novém traileru | Fandíme filmu

Související články

Článků v systému:
16231
Komentářů v systému:
130094

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest