Elvis Presley a Tom Hanks ovládnou hudební svět

Elvis Presley a Tom Hanks ovládnou hudební svět | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Slavný herec bude u začátků jedné z nejslavnějších postav hudební historie.

V současné době jsou hodně populární hudební biografie mapující osudy slavných osobností a jejich cesty na hudební Olymp. Minulý rok patřil skupině Queen a jejich filmové poctě Bohemian Rapsody, která v kinech utržila úctyhodných 900 miliónů dolarů. Letos by mohl ovládnout hudební jeviště britský hudebník Elton John v podání Tarona Egertona ve snímku Rocketman. A svou možnost, jak se připomenout světu prostřednictvím filmového pásu, dostane i nejslavnější zpěvák všech dob - Elvis Presley. O tom, kdo by měl ikonického muzikanta ztvárnit, zatím zdroje mlčí. Režisér Baz Luhrmann (Moulin Rouge!Velký Gatsby) se pouze vyjádřil ve smyslu, že by si v roli přál nějakou novou, neokoukanou, tvář. Z toho lze celkem logicky vyvodit, že žádné velké jméno očekávat nemůžeme. Spíše se bude jednat o vycházejícího a nadějného herce.

Absenci prestižního jména v hlavní roli se tvůrci rozhodli kompenzovat obsazením Toma Hankse do role hudebníkova manažera Toma Parkera. Jejich spolupráce se datovala do úplných začátků Presleyho kariéry. A právě jeho raketový vzestup do srdcí a myslí miliónů fanoušků napříč kontinenty je do značné míry přikládán právě Parkerovi, který byl považován za geniálního promotéra a stál na začátku nové větve zábavního průmyslu, která svým největším hvězdám budovala kultovní status hudebních ikon. Natáčet by se mělo začít někdy během příštího roku.

Zdroje: Wiki, Variety

Galerie: 6

Elvis Presley a Tom Hanks ovládnou hudební svět | Fandíme filmu Elvis Presley a Tom Hanks ovládnou hudební svět | Fandíme filmu Elvis Presley a Tom Hanks ovládnou hudební svět | Fandíme filmu Elvis Presley a Tom Hanks ovládnou hudební svět | Fandíme filmu Elvis Presley a Tom Hanks ovládnou hudební svět | Fandíme filmu Elvis Presley a Tom Hanks ovládnou hudební svět | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest