Terminátor: Temný osud: Nová sada fotek s Arnoldem v čele

Terminátor: Temný osud: Nová sada fotek s Arnoldem v čele | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Režisér Tim Miller slibuje silné charakterní momenty i inovativní akci.

V noci na zítřek na CinemaConu v Las Vegas bude provozovatelům kin představen Terminátor: Temný osud. Na akci budou zdánlivě přítomní režisér Tim Miller a herci Gabriel Luna a Mackenzie Davis. Očekáváme, že by mohl být promítnutý první trailer, který nejspíš nebude zveřejněný online pro širší veřejnost, ale aspoň se dozvíme, jak snímek působí a další podrobnosti.

Zatím se objevila alespoň sada fotografií, které najdete dole v galerii. Na první se Arnold Schwarzenegger vrátil ke svojí nejpopulárnější sérii, na druhé se Linda Hamilton vrací jako Sarah Connor. Pak je tu Mackenzie Davis jako zabijačka Grace. Dále Gabriel Luna jako nový Terminátor. Pak Natalia Reyes jako Dani Ramos (možná protagonistka filmu, která bude před roboty prchat) a Diego Boneta jako Miguel Ramos – její bratr.

Režisér Tim Miller k některým postavám poskytl komentář v krátkém rozhovoru. Postavy jsou přitom podle něj i pro akční film naprosto klíčové a primárně na nich záleží, zda diváky bude zajímat, co se v akčních scénách děje. Linda Hamilton podle něj vzdává poctě staré Sarah Connor, ale zároveň do postavy vnesla něco nového. Mackenzie Davis je podle režiséra totální badass. Natalii Reyes podle režiséra vděčíme za to, že i když na rozdíl od ostatních postav není bojovnice, voják nebo nic podobného, nenechá se nijak zastínit.

Režisér tvrdí, že se do příběhu snažili vnést estetiku indie filmů. Máme tak čekat spoustu silných charakterních momentů. Ve druhé půlce se ale věci dají do pohybu a už se nezastaví. Miller zároveň slibuje, že akční scény nejsou jenom o tupém mlácení pěstmi, ale máme se těšit na rozmanitou horskou dráhu.

Můžeme jen doufat, že se všechny ty pozitivní propagační řečičky nakonec skutečně vyplní. Na závěr ještě doplňujeme, že hudbu filmu složí Junkie XL (Šílený Max: Zběsilá cesta, Deadpool).

Děj film je zasazený do Mexika, jednou z hlavních hrdinek bude mladá Mexičanka, společně s postavami Sarah Connor (Linda Hamilton) a T-800 (Arnold Schwarzenegger). Nové postavy ztvární Natalia Reyes, Mackenzie Davis, Gabriel Luna a Diego Boneta. Snímek má ignorovat všechny Terminator filmy, které netočil James Cameron, který také produkuje. Scénář píše Billy Ray, režíruje Tim Miller. Datum české a slovenské premiéry je v tuto chvíli stanovené na 22. 11. 2019.

Zdroje: IGN, Gabriel Luna

Terminátor: Temný osud

01.11.2019 | USA
Akční, Sci-Fi
Info o filmu

Galerie: 6

Terminátor: Temný osud: Nová sada fotek s Arnoldem v čele | Fandíme filmu Terminátor: Temný osud: Nová sada fotek s Arnoldem v čele | Fandíme filmu Terminátor: Temný osud: Nová sada fotek s Arnoldem v čele | Fandíme filmu Terminátor: Temný osud: Nová sada fotek s Arnoldem v čele | Fandíme filmu Terminátor: Temný osud: Nová sada fotek s Arnoldem v čele | Fandíme filmu Terminátor: Temný osud: Nová sada fotek s Arnoldem v čele | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest