Pokémon: Detektiv Pikachu: Nové upoutávky a kdo také mohl namluvit Pikachu

Pokémon: Detektiv Pikachu: Nové upoutávky a kdo také mohl namluvit Pikachu | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
K tomu nejnovější fotky Pokémonů.

Ve videu přiloženém níže najdete dvě minutové upoutávky na snímek Pokémon: Detektiv Pikachu. Ta první je zase splácanina rychlých výjevů, jako většina dosavadních upoutávek. Snímek zatím neumí Pokémony prodat. Na různobarevných potvůrkách není nic zajímavého, nebudí údiv, jako třeba když se v trailerech na Godzillu: Krále monster objeví další potvora. Zároveň však upoutávky nedokážou přesvědčit o tom, že tvůrci mají připravený čímkoliv výjimečný příběh – jako by nám už samotná existence Pokémonů na plátně měla ke spokojenosti stačit. Jenže proč by měla? Není vyloučené, že fanoušci her a seriálů mají k jednotlivým potvůrkám vybudovaný nějaký vztah už z minulosti a setkání se „starými přáteli“ na ně působí, ale co my běžní smrtelníci?

Druhá minutová upoutávka o něco víc spoléhá na humor (i když není nijak světoborný) a možnosti pokémoní ikonografie. Když se Mewtwo vznese či Pikachu začne blýskat v běhu, hned to vypadá zajímavěji, než když Pokémoni jen tak postávají. Písnička I Need a Hero od Bonnie Tyler pak dokáže vzbudit alespoň iluzi nadsázky a naději, že je nepovedená akorát trailerová kampaň a film se bude doslova koupat v zesměšňování sebe sama. Třetí krátký spot už je v samostatném videu a vnáší do hry zajímavý element, když vidíme, že ústřední lidský protagonista musí pro záchranu svého otce spolupracovat se svým dětským hrdinou. To asi jako kdyby se někdo u nás vypravil na akční dobrodružství s Krtečkem, což není vůbec marná představa.

S čím od začátku osobně hodně zápasím, je obsazení Ryana Reynoldse do role Pikachu. Prostě mi k malému plyšákovi nesedí. Produkce zkoušela celou řadu hlasů a trikař Greg Baxter v nedávném rozhovoru odhalil alespoň jednoho z potenciálních adeptů: Byl jím Danny DeVito. Nějaký šikovný fanda jeho hlas nastříhal do traileru a minimálně za mě Dannyho otrávený chraplák sedí k malému detektivovi daleko víc. Jak se líbí vám? Dole v galerii na vás čekají nejnovější fotky.

Příběh začíná když se detektiv Harry Goodman záhadně ztratí. Jeho jednadvacetiletý syn Tim začne pátrat, co se s ním stalo a pomocnou ruku mu nabídne Pikachu. Harryho dřívější pokémoní parťák, který je roztomilý, plný uštěpačných poznámek a také vynikající detektiv, který dokáže překvapit i sám sebe. Oba zjišťují, že mezi sebou dokážou zcela nepředvídatelně komunikovat, a tak Tim a Pikachu spojí síly, aby rozpletli síť záhad. Společně sledují stopy napříč neony ozářenými uliemi Ryme City, nekonečné moderní metropole, kde lidé a Pokémoni žijí bok po boku. Potkávají celou řadu Pokémonů a odhalují šokující spiknutí, které může poklidnou existenci obou druhů nenávratně zničit.

V hlavních rolích hrají Ryan Reynolds, Justice Smith, Kathryn Newton, Rita Ora, Bill Nighy, Chris Geere, Ken Watanabe, Suki Waterhouse a Karan Soni. Scénář napsali Alex Hirsch a Nicole Perlman, režíruje Rob Letterman. Datum české premiéry je stanovené na 9. 5. 2019.

Zdroj: Nerdist

Galerie: 8

Pokémon: Detektiv Pikachu: Nové upoutávky a kdo také mohl namluvit Pikachu | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Nové upoutávky a kdo také mohl namluvit Pikachu | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Nové upoutávky a kdo také mohl namluvit Pikachu | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Nové upoutávky a kdo také mohl namluvit Pikachu | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Nové upoutávky a kdo také mohl namluvit Pikachu | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Nové upoutávky a kdo také mohl namluvit Pikachu | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Nové upoutávky a kdo také mohl namluvit Pikachu | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Nové upoutávky a kdo také mohl namluvit Pikachu | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest