Hugh Jackman a Patrick Stewart jsou díky X-Menům v Guinnessově knize rekordů

Hugh Jackman a Patrick Stewart jsou díky X-Menům v Guinnessově knize rekordů | Fandíme filmu
Pojďte se podívat i na další rekordmany komiksových rolí.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

Hugh Jackman a Patrick Stewart dostali zápis do Guinessovy knihy rekordů za nejdelší kariéru v hraných Marvel filmech. Oba dva hráli shodně Wolverina a Profesora X 16 let a 228 dní, což je čas od premiéry X-Menů v roce 2000, po premiéru Logana v roce 2017. Sluší se říct, že oba dva pánové jsou skuteční držáci, především Jackman je ztělesněním Wolverina a oba dva výrazně přispěli k rozšíření povědomí o obou postavách a popularizaci komiksu mezi širokou veřejností. A proč je do Guinessovky nešoupnout, vlastně je to milá zajímavost.

Jinak jde ale o dost pofidérní rekord, u kterého se můžeme s úsměvem ptát, jestli Guinessova kniha potřebuje zvýšit publicitu. Organizace na Twitteru pánům gratuluje k tomu, že zlomili rekord. Jaký prosím pěkně? Svůj vlastní? Když vynecháme hrané seriály, tak až do roku 1998 neměl žádný Marvel film pokračování. Jako první tedy mohl o rekordu mluvit Wesley Snipes, který hrál od roku 1998 do roku 2004 Bladea. Jeho rekord činil zhruba šest let. Ten Jackman se Stewartem poprvé překonali někdy v roce 2006 a od té doby jim tento status nikdo nepřebral a asi jen tak nepřebere.

Počítá se s tím, že série X-Men spolu s letošním návratem značky k Marvelu skončí. V tuhle chvíli se tedy nezdá, že by Stewart nebo Jackman svoji kariéru mohli prodloužit. Snad jedině, že by se Jackmana jednou skutečně podařilo přesvědčit k cameu v nějakém příštím Deadpool filmu. A bůh ví, zda by se to počítalo.

Další kapitola »

Galerie: 1

Hugh Jackman a Patrick Stewart jsou díky X-Menům v Guinnessově knize rekordů | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest