Hledá se Yetti: Nový loutkový animák od Laiky s Hugh Jackmanem v traileru

Hledá se Yetti: Nový loutkový animák od Laiky s Hugh Jackmanem v traileru | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Po poetickém Kubovi sází Laika opět na odlehčenou zábavu. Animace vypadá parádně, Jiří Trnka by uznale pokýval.

Animovaný film, ve kterém ústřední postavy namluvili Hugh Jackman nebo Zoe Saldana? To nezní vůbec špatně. A právě tohle nabízí animáč Hledá se Yetti, který bude vyprávět příběh badatele, který pátrá po podivných tvorech. Podaří se mu narazit na jednoho z těch nejbájnějších a to Yettiho (alias Susan v podání Zacha Galifianakise). A společně se vydají prozkoumat svět a zjistit, zda existují ještě další žijící Yettiové.

V dalších rolích promlouvají Timothy Olyphant, Emma Thompson nebo Stephen Fry. Film napsal a zrežíroval Chris Butler, který stojí za scénářem Kuba a kouzelného meče a zrežíroval ParaNormana. Podle zmíněných projektů jste jistě pochopili, že jde o další film loutkového studia Laika.

Čtěte také: Pinocchio - Do loutkové ruční animace se pustil také Guillermo del Toro

Nový trailer ukazuje, že nás čeká velkolepá cesta kolem světa, během které se nebude šetřit groteskními momenty trošku jednoduššího ražení (pády, rány do hlavy atd.), ale také dojde na docela vtipné hlášky a občas dokonce dech beroucí scenérie. Což o to víc potěší, vzhledem k tomu, že se bavíme o pookénkově animovaném loutkovém filmu.

Jestli snímek nabídne i něco víc, než jen odlišné obrazové pojetí, to se dozvíme v českých a slovenských kinech 18. 4. V galerii pod trailerem najdete sadu plakátů a fotek.

Galerie: 7

Hledá se Yetti: Nový loutkový animák od Laiky s Hugh Jackmanem v traileru | Fandíme filmu Hledá se Yetti: Nový loutkový animák od Laiky s Hugh Jackmanem v traileru | Fandíme filmu Hledá se Yetti: Nový loutkový animák od Laiky s Hugh Jackmanem v traileru | Fandíme filmu Hledá se Yetti: Nový loutkový animák od Laiky s Hugh Jackmanem v traileru | Fandíme filmu Hledá se Yetti: Nový loutkový animák od Laiky s Hugh Jackmanem v traileru | Fandíme filmu Hledá se Yetti: Nový loutkový animák od Laiky s Hugh Jackmanem v traileru | Fandíme filmu Hledá se Yetti: Nový loutkový animák od Laiky s Hugh Jackmanem v traileru | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu