Bloodshot: Vin Diesel na první fotce z filmu

Bloodshot: Vin Diesel na první fotce z filmu | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Po zákulisních momentkách se Diesel podělil také o jeden výjev přímo z filmu.

Vin Diesel se podělil o první fotku z komiksovky Bloodshot, která by v ideálním případě měla nastartovat provázaný svět hrdinů z alternativního nakladatelství Valiant. V galerii se tak můžete podívat, jak bude ústřední hrdina Ray Garrison vypadat ve své civilní podobě. To je však samozřejmě jen začátek, předpokládáme, že jakmile jej potká smrt a následné vzkříšení, bude se hrdina daleko víc podobat komiksové předloze. Diesel k instagramovému příspěvku dodal, že Ray Garrison je centrální postavou komiksového univerza nakladatelství Valiant a pro něj osobně jedenou z nejkomplexnějších postav, kterou měl příležitost hrát.

Doufejme, že to opravdu bude tak žhavé, jak Diesel věří, nějakou pořádnou roli už by jeho kariéra rozhodně zase potřebovala. Fotku najdete dole v galerii.

Bloodshot je příběh o smrtelně zraněném vojákovi, který je vzkříšený s pomocí nanotechnologií a pověřený lovením vyděděnců s nadpřirozenými schopnostmi, kteří jsou ve světě nakladatelství Valiant známí jako Harbingeři (Harbinger). Můžete se spolehnout, že se hrdina vzepře a pokusí se pomstít těm, kteří z něj udělali to, čím je dnes. Režíruje nováček Dave Wilson, parťák Tima Millera (Deadpool) ze společnosti Blur Studios. Poslední verzi scénáře napsal Eric Heisserer (Příchozí). V hlavních rolích hrají Vin Diesel, Guy Pearce, Eiza Gonzalez, Sam Heughan, Talulah Riley, Alex Hernandez, Toby Kebbell a Lamorne Morris. Datum premiéry je stanovené v Česku na 21. 2. 2020 a na Slovensku na 27. 2. 2020.

Zdroj: Vin Diesel

Galerie: 4

Bloodshot: Vin Diesel na první fotce z filmu | Fandíme filmu Bloodshot: Vin Diesel na první fotce z filmu | Fandíme filmu Bloodshot: Vin Diesel na první fotce z filmu | Fandíme filmu Bloodshot: Vin Diesel na první fotce z filmu | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest