Gunpowder Milkshake: Chystá se akční dámská týmovka

Gunpowder Milkshake: Chystá se akční dámská týmovka | Fandíme filmu
Sony Pictures
Zobrazit další 4 obrázky
Do jakéže výbušné směsi se zamíchala Karen "Nebula" Gillan?

Produkční společnosti Studiocanal a The Picture Company připravují akční film, který jistě zaujme mnoho diváků - ruku v ruce s trendy dnešní doby totiž pracují na snímku, kterého primární vizí je (alespoň prozatím) čistě ženské obsazení. Na čelo zástupu hereček byla dosazena Karen Gillan, jejíž jméno má v Hollywoodu pořád větší váhu.

Své herecké kvality bude moct potvrdit a posunout o kus dál, protože Gunpowder Milkshake byl předložen jako projekt čerpající inspiraci z Tarantinovy klasiky Kill Bill nebo Baby Drivera od Edgara Wrighta. Tento akční thriller by měl obohatit tematiku zabijáků, děj bude rozprostřen přes několik generací a pro charakteristiku byl ověšen slovy jako stylový, energický a násilný. Režisérský post zastane izraelské duo Aharon Keshales a Navot Papushado, kteří se světu předvedli filmy Big Bad Wolves a Vzteklina. Se scénářem jim pomáhal neznámý Ehud Lavski.

Rozjetí produkce se očekává na jaře. Do té doby bude Gillan zaneprázdněna s pokračováním Jumanji, které se bude točit od příštího měsíce. Herečka už se v minulosti s kolegyněmi z Marvelu snažila prosadit film soustředící se výhradně na superhrdinky. Takový počin je pořád přinejlepším v rovině přání a tak by pro ní Gunpowder Milkshake mohl být alespoň částečnou satisfakcí.

Zdroje: TheHollywoodReporter

Galerie: 5

Gunpowder Milkshake: Chystá se akční dámská týmovka | Fandíme filmu Gunpowder Milkshake: Chystá se akční dámská týmovka | Fandíme filmu Gunpowder Milkshake: Chystá se akční dámská týmovka | Fandíme filmu Gunpowder Milkshake: Chystá se akční dámská týmovka | Fandíme filmu Gunpowder Milkshake: Chystá se akční dámská týmovka | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu