Rychle a zběsile: The Rock se má vrátit do hlavní série

Rychle a zběsile: The Rock se má vrátit do hlavní série | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit další 1 obrázek
Alespoň to tvrdí scenárista. K tomu nová fotka z Hobbse & Shawa, s The Rockem a Jasonem Stathamem.

Scenárista Chris Morgan pohovořil se serverem Hollywood Reporter. Řeč přišla i na sérii Rychle a zběsile. Místo toho, aby Morgan psal devátý díl, hlavní řady (napsal všechny díly od pětky dál a Tokijskou jízdu), zaměřil se na spin-off Hobbs & Shaw. To podle scenáristy byla cílená volba. Studio už delší dobu chtělo svět Rychle a zběsile rozšířit a teď přišla ta správná chvíle. Všechny postavy jsou tak výrazné, že mezi jednotlivými díly hlavní ságy musejí logicky zažívat svoje vlastní příběhy, které jsou divácky zajímavé. Morgan dodal, že všechny příběhy by do sebe navzájem měly zapadat.

Když se novinář zeptal, zda Morgan očekává návrat The Rocka do hlavní série, tak odpověděl, že určitě. Pro opětovné spojení se naskytne přirozený okamžik. Když si Morgan představí, jak se série bude vyvíjet, tak mu přijde zcela samozřejmé, že se postavy opět musejí potkat.

Z toho, jak Morgan volí slova, se zdá, že ze scenáristického hlediska mu Johnsonův návrat do hlavní řady přijde logický, nicméně to ještě nemusí nutně znamenat, že se The Rock vrátit chce. A volba slov také nahrává pocitu, že jestli k návratu dojde, nebude to hned v chystané devítce, ale až v nějakém pozdějším filmu (momentálně se počítá s vyvrcholením v desítce), až bude sága kulminovat.

Co vy na to? Vrátí se ještě Dwayne Johnson do hlavní série Rychle a zběsile? A pokud ne, bude to bez něj fungovat?

Zdroje: CBM, THR

Galerie: 2

Rychle a zběsile: The Rock se má vrátit do hlavní série | Fandíme filmu Rychle a zběsile: The Rock se má vrátit do hlavní série | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest