La Llorona: Prokletá žena: Novinka od producenta Wana v traileru

La Llorona: Prokletá žena: Novinka od producenta Wana v traileru | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Seznamte se s novým filmem od režiséra V zajetí démonů 3.

V létě na Comic-Conu v San Diegu představil producent James Wan další horor ze svojí stáje. Jmenuje se La Llorona: Prokletá žena a vychází z mexické pověsti o ženě, která věčně pláče v záhrobí, po tom, co utopila vlastní děti. Svoje prokleté trápení tiší tím, že se pokouší zničit životy dětí cizích. Teď je tu první trailer, který za mne nevypadá vůbec špatně. Převážně mexické předměstí Los Angeles má svůj charakter, La Llorona je správně strašidelná kreatura a vypadá to, že režisér Michael Chaves umí pracovat s atmosférou. Trailer krom tradičního sledu záběrů nabízí delší scénu v autě, kde přetahování o okenní kličky dovede vybudovat správně nepříjemnou atmosféru.

Určitou indicií, že se snímek povedl, by mohla být i skutečnost, že byl Michael Chaves najatý jako režisér V zajetí démonů 3, místo Jamese Wana, který nejspíš v dohlednu na horory nebude mít čas. V hlavních rolích hrají Linda Cardellini, Sean Patrick Thomas nebo Patricia Velasquez. Datum české i slovenské premiéry je stanovené na 18. 4. 2019. Pod trailerem najdete oficiální synopsi.

Oficiální synopse říká: La Llorona. Plačící žena. Strašlivý přízrak chycený mezi nebem a peklem, v pasti osudu, který zpečetila svou vlastní rukou. Už jen zmínka o ní nahání po generace hrůzu. Když ještě byla živá, utopila svoje děti v žárlivém rozhořčení a následně se s naříkavým pláčem vrhla do rozbouřené řeky za nimi a utopila se také. Od té doby jsou její slzy věčné. Jsou smrtící a ti, kteří v noci slyší její volání smrti, mají osud zpečetěný. La Llorona číhá ve stínech a živí se dětmi, v zoufalé snaze nahradit své vlastní. Jak století běžela, její touha byla stále neukojitelnější a její činy stále děsivější.

V roce 1970 v Los Angeles La Llorona číhá v noci na děti. Po tom, co sociální pracovnice ignoruje přízračné varování ženy podezřelé z ohrožování dětí, začne být společně se svýma dvěma malými dětmi sama vtahována do říše nadpřirozena. Jejich jedinou nadějí na přežití hněvu La Llorony může být kněz, který přišel o iluze a začal provozovat mystické rituály na pomezí strach a víry, aby udržel zlo na uzdě. Mějte se na pozoru před jejím mrazivým kvílením. Nezastaví se před ničím, až vás bude lákat do hlubin svého zármutku. Protože v jejích mukách nelze nalézt klid. Pro její duši není slitování. A před kletbou La Lorony není úniku.

Galerie: 2

La Llorona: Prokletá žena: Novinka od producenta Wana v traileru | Fandíme filmu La Llorona: Prokletá žena: Novinka od producenta Wana v traileru | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest