4 nejlepší představitelé Supermana a kdo nahradí Henryho Cavilla?

4 nejlepší představitelé Supermana a kdo nahradí Henryho Cavilla? | Fandíme filmu Zobrazit dalších 6 obrázků
Kterým hercům slušel červený plášť a přiléhavý trikot s vyšitým velkým S na hrudi nejvíce? Zavzpomínejte si s námi na čtveřici nejslavnějších mužů, již ztvárnili na plátně nezničitelného Kal-Ela. A kdo se k nim v budoucnu může připojit?
  1. Kapitola č.1
  2. 1. Christopher Reeve
  3. 2. Henry Cavill
  4. 3. George Reeves
  5. 4. Kirk Alyn
  6. 5. Kdo bude další?

Před několika málo dny pobouřila některé filmové fanoušky zpráva o údajném odchodu Henryho Cavilla z role Supermana. Žádný nový snímek o jednom z nejstarších komiksových superhrdinů historie se prý naví v dohledné době nechystá. I kdyby tyto zvěsti byly pravdivé, příznivci udatného ochránce planety Země podle mého názoru nemusí mít žádné obavy. Superman je podobně jako třeba James Bond nebo Robin Hood natolik oblíbenou a ikonickou postavou západní kinematografie, že se do kina za pár let v nějaké formě nepochybně vrátí, ať už s Cavillem, nebo bez něj.

Zatímco v zahraničním tisku probíhají bujné spekulace o tom, kdo další by mohl po Henrym obléknout modro-červený kostým, pojďme si připomenout, kteří herci vlastně ztělesnili posledního přeživšího obyvatele planety Krypton v minulosti. Věděli jste také, že Superman byl v Hollywoodu řadu let považován za prokletou roli, neboť hned dva z jeho filmových představitelů zemřeli předčasně? Ponechme však nyní konspirační teorie stranou a zaměřme se čistě na kvalitu jednotlivých herců. Z jedenácti mužů, co dosud propůjčili svou tvář statečnému Kal-Elovi, jsme vybrali čtyři, kterým podle nás seděla úloha Supermana nejlépe. Souhlasíte s naším výběrem, nebo máte jiné favority?      

Další kapitola »

Superman

14.12.1978 | USA, Velká Británie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 7

4 nejlepší představitelé Supermana a kdo nahradí Henryho Cavilla? | Fandíme filmu 4 nejlepší představitelé Supermana a kdo nahradí Henryho Cavilla? | Fandíme filmu 4 nejlepší představitelé Supermana a kdo nahradí Henryho Cavilla? | Fandíme filmu 4 nejlepší představitelé Supermana a kdo nahradí Henryho Cavilla? | Fandíme filmu 4 nejlepší představitelé Supermana a kdo nahradí Henryho Cavilla? | Fandíme filmu 4 nejlepší představitelé Supermana a kdo nahradí Henryho Cavilla? | Fandíme filmu 4 nejlepší představitelé Supermana a kdo nahradí Henryho Cavilla? | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest