Predátor: Evoluce: Plnohodnotný trailer nejistotu úplně nerozptýlí

Predátor: Evoluce: Plnohodnotný trailer nejistotu úplně nerozptýlí | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Navíc nová fotka a plakát ze zatím posledního loveckého dobrodružství.

Shane Black se evidentně snaží poctivě stavět na příběhu, neboť dle jeho slov krvavá jatka bez nějakého hlubšího smyslu už dnes prostě nestačí. Všem musí být jasné, že Black chce predátoří ságu vrátit na plátna v kin v té nejlepší možné podobě. První teaser-trailer k pokračování nazvaném Predátor: Evoluce však nebyl až taková bomba, prodloužený TV spot už navnadil více a nyní se k nám dostal první plnohodnotný trailer, v němž se dozvíme leccos o příběhu a postavách v něm. Jako obrovský fanoušek prvních dvou snímků a postavy predátora obecně - predátor je ostatně hlavním hrdinou jedničky i dvojky, nikoliv Arnie či Glover - nemůžu říct, že by mě nová upoutávka uspokojila. Určité momenty vypadají skvěle, nechybí krev, sprosté vtipy i solidní akce, ale pořád očekávám tak nějak více všeho. Opulentnější akční scény, více hlášek a hutnější atmosféru. Scény, kdy predátor zdrhá z jakéhosi vojenského (vědeckého) zařízení, vypadají nadmíru slibně, Boyd Holbrook má charismatu na rozdávání a celkově natěšenost i tak narůstá, ale "waaauu" efekt se pořád nedostavil.

Dle mého soudu, jak znám Blacka, šetří si to nejlepší do filmu samotného, nicméně i tak mohl dupnout na plyn trošku víc. Trailer sice rozkrývá pozadí příběhu, ale uprostřed mu chybí tempo a možná i lepší gradace (tu měl třeba TV spot, což bylo dáno mimo jiné i úderným remixem songu Boba Dylana Masters of War).

Lov se přesune k vám na zápraží, až explozivní znovuzrození Predátora od Shanea Blacka přemístí sérii ze vzdálených koutů vesmíru na americké předměstí. Nejnebezpečnější lovci vesmíru se geneticky modifikují s pomocí DNA jiných tvorů a jsou tak ještě víc smrtící než kdykoliv předtím. Když malý kluk nešťastnou náhodou spustí jejich návrat na Zemi, může jedině ušmudlaná skupinka bývalých vojáků a rozmrzelého učitele přírodních věd zabránit konci lidské rasy.

Nový Predátor by neměl sérii restartovat, ale nějakým způsobem má navázat na dosavadní filmy a mytologii. V hlavních rolích se mají objevit Boyd Holbrook, Sterling K. Brown, Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes a Olivia Munn. Vedle Freda Dekkera scénář psal také Shane Black, který by měl také režírovat. Datum premiéry je stanoveno na 14.9. 2018.

Galerie: 3

Predátor: Evoluce: Plnohodnotný trailer nejistotu úplně nerozptýlí | Fandíme filmu Predátor: Evoluce: Plnohodnotný trailer nejistotu úplně nerozptýlí | Fandíme filmu Predátor: Evoluce: Plnohodnotný trailer nejistotu úplně nerozptýlí | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu